Proč jsou školní batohy a aktovky výrobce Stil tak oblíbené?

15.11.2021 | autor: Redakce PŽ

Příběh české společnosti Stil trade s.r.o. se začal psát téměř před 30 lety. Od té doby se snaží ulehčit studentům a žákům život. Možná znáte i její přání, diáře či školní potřeby. Zřejmě nejslavnější jsou však její aktovky a školní batohy.

Stil vyrábí školní batohy pro 1. stupeň i 2. stupeň a stejně tak školní aktovky. Ty jsou pro prvňáčky vynikající volbou.

Zaměřeno na nízkou hmotnost

Školní aktovka pro prvňáčka od společnosti Stil vyniká především nízkou hmotností. Dříve bylo obecně požadováno, aby měla dětská aktovka méně než 1200 g. Ty od Stil jsou ještě lehčí, váží kolem 1 kg. Přesto jim nic nechybí. Mají anatomicky tvarovaná záda, systém proudění vzduchu „air flow“, bezporuchové zapínání Fidlock, přehledné uspořádání vnitřního prostoru a bezpečnostní prvky. Samozřejmě jsou vyrobené z voděodolného materiálu, což je praktičtější než kdejaké pláštěnky na batohy. Dítě nemusí hledat pláštěnku při každém dešti a nehrozí, že ji ztratí.

Na kvalitě zádového provedení záleží

Školní batohy pro 2. stupeň jsou ještě lehčí než jeden kilogram, nemají totiž pevný systém a konstrukci. Studentské batohy váží kolem 0,8 g, stále však jsou plně anatomické. 3D zádový systém respektuje dětskou postavu, šikovné nastavitelné popruhy a hrudní pás zajistí pohodlné nošení.

Společnost Stil za své školní batohy získala dokonce několik ocenění od odborníků. Kvalita zádového systému je ověřená renomovanými lékaři, kteří potvrzují, že anatomická výztuž umožňuje správný vývoj páteře. Hrudní popruhy zase umožní rozložení zátěže.

Pořiďte celý set na jednom místě

Stil spolu s batohy dodává i další školní pomůcky. Za výhodnou cenu je možné pořídit celé sety složené z batohu, boxu, penálu, zástěrky, peněženky či dalších potřeb v jednotném designu. Pořídíte je buď na e-shopu společnosti, či také v mnohých papírnictvích.



Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.