Státní podpora ke stavebnímu spoření. Jak ji získat?

4.12.2015 | autor: Redakce PŽ

Státní podpora ke stavebnímu spoření. Jak ji získat?

Pokud si budete spořit pomocí stavebního spoření a splníte zákonem stanovené podmínky, získáte v závislosti na výši vašich vkladů státní podporu. Ta se může vyšplhat až na 2 000 korun pro jednu osobu za rok. Kolik peněz si pro získání státní podpory musíte spořit, jaké jsou možnosti sjednání stavebního spoření a jak můžete stavební spoření využít?

Jak získat maximální státní podporu?

Nejvyšší státní podporu 2 000 korun získáte za každý rok, kdy na váš účet stavebního spoření pošlete alespoň 20 000 korun. Pamatujte na to, že státní podpora činí maximálně 2 000 korun na osobu, nikoliv na smlouvu. Samozřejmě ale můžete stavební spoření sjednat i pro vaše děti. Pokud vašemu dítěti budete na jeho stavební spoření ukládat alespoň 20 000 korun ročně, získá i ono státní podporu v maximální možné výši.

Kde si sjednat stavební spoření s výhodami?

Stavební spoření si můžete sjednat u Modré pyramidy, což pro vás bude znamenat několik výhod. Tato stavební spořitelna disponuje mnoha poradenskými centry a velkým množstvím finančních poradců, kteří jsou připraveni za vámi přijet kamkoliv. Kromě toho má Modrá pyramida nachystány i speciální varianty stavebního spoření pro děti (Mopísek a Mopy Junior) a pro starší 55 let věku (Spoření třetího věku).

Peníze můžete využít na cokoliv

Naspořené prostředky můžete po konci zákonné vázací lhůty využít k čemukoliv. Ať již si chcete našetřit na rekonstrukci, nové auto nebo na pěknou dovolenou, díky stavebnímu spoření od Modré pyramidy budete mít vaše sny blíže.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.