Soutěž o nejhezčí fotografii. Vyhrajte SD kartu Kingston 8GB!

24.4.2011 | přečteno: 3322x

Soutěž o nejhezčí fotografii. Vyhrajte SD kartu Kingston 8GB!Nová česká fotobanka Fotolis.cz vyhlašuje ve spolupráci s naším portálem soutěž pro všechny amatérské i profesionální fotografy. Přihlašte do soutěže svou nejhezčí fotografii a vyhrajte SD kartu Kingston 8GB. Nahrajte do databáze fotobanky nejvíce fotek, které projdou schválením, a kromě provizní odměny za prodej fotek získejte také SD kartu Kingston 16GB. 


Registrace do soutěže zde.

Soutěž o nejhezčí fotografii - vítěz získá SD kartu Kingston 8GB

Pokud máte fotografii, kterou byste rádi přihlásili do soutěže, zaregistrujte se na www.fotolis.cz a nahrajte ji. Poté, co bude schválena, zaregistrujte se na stránkách www.praktický-život.cz do soutěže, kde uvedete své jméno, příjmení, e-mail a číslo fotografie, s níž soutěžíte. Pak už je pouze na vás, jakými cestami prostřednictvím Facebooku získáte fanoušky pro svou fotografii (zveřejníte ji u sebe na profilu, na fanouškovských stránkách Fotolisu či Praktického života aj.). Nezapomeňte však, že do soutěže se počítají pouze "like" na stránkách www.fotolis.cz pod fotografií, nikoli jinde na Facebooku!!!

Pravidla soutěže:

 

Vyhrává ten, kdo:

a) má platnou registraci fotografa na www.fotolis.cz
b) provedl registraci do soutěže na www.prakticky-zivot.cz, kde uvedl svoje jméno (na stejné jméno musí být účet na Fotolis.cz), e-mailovou adresu a číslo fotografie, s níž chce soutěžit
c) má schválenou soutěžní fotografii
d) získá v detailu fotografie na webu fotolis.cz nejvíce "Like" prostřednictvím Facebooku

e) souhlasí se zveřejněním této své fotografie na webu www.praktický-život.cz a www.fotolis.cz

Soutěž potrvá od 24. 4. 2011 do 15. 6. 2011.


O projektu Fotolis.cz

Fotolis.cz je fotobanka zaměřená na přirozenou fotografii. Klademe si za cíl poskytovat takové fotografie, které neprošly fotomontáží a grafickými úpravami narušující její přirozenost. Fotografové, kteří s námi spolupracují dodržují foto kodex.

Neposkytujeme uměle vytvářené multimédia jako jsou vektory, videa, ikony, 3D obrazce atp.

Proč Fotolis.cz vznikl?

Jedná se o novou českou fotobanku, která má pomoci navrátit přirozenost obsahu na českém internetu. Často čtete články na zpravodajských serverech nebo na Vašich oblíbených magazínech? A čeho si všímáte, článek ilustrují fotografie, které jsou nepřirozeně vykonstruované. Dokonalé modelky, dokonalé tváře. Perfektní arranging objektů na fotografii. Myslíte si opravdu, že takový je svět ve kterém žijeme? My si to nemyslíme!! V konečném důsledku samotné média svým grafickým obsahem začínají působit nepřirozeně a uměle.

Možná jsme naivní, možná jdeme proti proudu. Ale nemyslíte si, že za správné myšlenky se má bojovat? Pokud nás chcete podpořit, budeme rádi za každou formu spolupráce.

Pokud fotíte ať už amatérsky nebo profesionálně, zkuste si přečíst výhody spolupráce s námi. Pomůžete dobré věci s možností si vydělat velmi zajímavé peníze.

Co Fotolis.cz nabízí?

* informace ze světa fotografie
* banku fotografií za bezkonkurenčně nízké ceny
* možnost spolupráce na obsahu s velmi zajímavým ohodnocenímFacebook Vybrali SME Linkuj Google

Zpět

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.