6 šílených věcí, na které se dá vsadit

3.9.2018 | autor: Redakce PŽ

6 šílených věcí, na které se dá vsadit

Sázení na sport je klasika, která už nikoho nepřekvapí. Stačí se posadit k počítači či vzít do ruky telefon a hned máte na dosah zdánlivě vysoké výhry. Na světě je ale spousta jiných zábavnějších věcí, na které se dá sázet. Znáte je? Pojďme se společně podívat na pár trochu bizarních příkladů.

1. Budou bílé Vánoce?

To je otázka, kterou si každoročně pokládá snad každý. Můžete odhadovat podle toho, jaké bylo počasí po celý rok, podle chování zvířat a přírody, nebo si prostě tipnout. Velkou výhodou je, že výsledek této sázky nemá nikdo šanci ovlivnit.

2. Jak skončí volby?

Například v Rusku jde o naprosto zbytečnou otázku… Při volbách v jiných státech si ale tipnout můžete. K dispozici vám jsou průzkumy veřejného mínění, podle nichž se dá výsledek docela dobře odhadnout.

3. Kdo vyhraje v talentové show?

V ČR se na tohle ještě moc nesází, nicméně v zahraničí zcela běžně. Lidé si tipují, kdo vyhraje X-Factor, America’s Got Talent a další soutěže. Čím dříve vítěze odhadnete, tím větší balík peněz na vás pochopitelně čeká. Možná budete mít právě vy správný tip už v počátečních kolech.

4. Kdy budou objeveni mimozemšťani?

Jste přesvědčeni, že žádní mimozemšťani neexistují? Tak to se držte, protože lidé si dokonce vsází na to, kdy budou definitivně objeveni, respektive kdy NASA oznámí jejich existenci. Troufnete si tipnout konkrétní rok?

5. Který vánoční song bude nejoblíbenější?

CD jsou minulostí, většina lidí si dnes pouští hudbu online, ať již z YouTube, nebo různých streamovacích služeb. Díky tomu se dá naprosto jednoduše zjistit, která skladba byla o Vánocích nejhranější. I na to si můžete vsadit.

6. Oscary, Emmy, Grammy, …

Hudební a filmová ocenění jsou další oblastí, na niž se často vsází. Jde však o dost rizikové téma. Tipli byste si například, že Leonardo DiCaprio konečně dostane svého Oscara?

Na většinu těchto událostí lze podobně jako na sporty vsázet online. Princip je úplně stejně jednoduchý, jako ho znáte třeba z Bet at home nebo jiných online sázkových kanceláří.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.