Proč naše rajská omáčka není jako od babičky?

11.10.2022 | autor: Redakce PŽ

K perlám české kuchyně patří rozhodně omáčky s knedlíkem. Svíčková, koprovka či rajská. Vzpomínáte na dětství a chuť i vůni rajské omáčky od babičky? A zlobíte se na sebe, že jste si nikdy neřekli o recept? Často se nám chuť, která se nám zapsala do hlavy, nedaří napodobit. Mnohdy ji však stačí hledat na tom správném místě. Zkuste se poohlédnout mezi benefity obchodního řetězce Albert. K těm totiž patří i ty nejlepší recepty. A i na rajskou.

Skliďte rajčata a uvařte si skvělou rajskou

Konec léta a mnohdy ještě i začátek podzimu voní v českých domácnostech po rajčatech. Málokdo, kdo má zahradu, si je nepěstuje. Pěstujeme je na záhonech, ve sklenících a fóliovnících, též v truhlících, někdy i na balkonech. Při nadúrodě rajčat okamžitě saháme po receptu na rajskou. Nenašli jste však zatím ten pravý? Zkuste, jak vynikající je rajská omáčka podle receptu obchodního řetězce Albert.

Uvařte si podle receptů Albert

Obchodní řetězec Albert v rámci svých benefitů pro zákazníky nabízí i skvělé recepty. Najdete je na webových stránkách, ale též v zákaznickém magazínu, který vypadá doslova jako gurmánská kuchařka. Podívejte se třeba na leták, kdy je v akci mléko, a pusťte se do vaření. Zkuste palačinky – recept, který vám ukáže, že nemusí být pouze s rybízovou marmeládou. Tentokrát dle Albert receptu ochutnejte ty s malinovým tvarohem. Jsou úžasné.

Proč nakupovat v Albertu?

Protože tam koupíte levně základní potraviny, například mléko, ale též výhodněji než jinde třeba máslo. Albert však nabízí i své maloobchodní značky. Co z nich zkusit? Jakmile ochutnáte cornflakes z Albertu, jiné už chtít nebudete. A podobných produktů najdete v Albertu mnohem více. Když se rozhodnete udělat palačinky s malinovým tvarohem, nebudete jako Maruška v pohádce O dvanácti měsíčcích. Obchodní řetězec Albert je má v nabídce i mimo jejich hlavní sezónu. Nebo si malinový tvaroh vymícháte za pomoci malinového džemu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.