Jděte si za svými sny

25.7.2019 | autor: Redakce PŽ

Jděte si za svými sny

Jednoho dne jsem dostal v práci nečekaný vyhazov z práce. Nevěděl jsem co teď. Najít si jinou práci, která mě zase nebude bavit? Řekl jsem si, že prací, které mě nebaví už mám dost. Rozhodl jsem se, že si založím vlastní firmu. Vždy jsem nad tím snil, ale nikdy jsem pořádně nevěděl jak na to. Na internetu se dá najít mnoho tutoriálů a návodů, jak si ve dvacátém prvním století založit svůj vlastní byznys. Začátky jsou těžké. Obzvlášť, když jste ještě mladí. Všichni vám říkají, že byste si měli najít raději něco jistého a že to nezvládne a to dokonce i ti vaší nejbližší. Nikoho z těch lidí jsem neposlouchal a šel si za svým snem.

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem dostal nápad, který bych chtěl uskutečnit. V hlavě mi běhalo mnoho nápadů, ale žádný z nich by nebyl nijak proveditelný, nebo ziskový s malým kapitálem. Po několika zamyšlených dnech mě to konečně napadlo. Došlo mi, že v dnešní době má každý svou oblíbenou internetovou hvězdu a každý by určitě měl rád nějaký ten předmět, na kterém by se jeho oblíbený hrdina objevil. Měl jsem také veliké štěstí, že jsem vystudoval grafickou školu, takže jsem nemusel najímat žádné grafiky. Vše jsme si byl schopný udělat sám.

Udělal jsem pár návrhů pro několik předních tuzemských i zahraničních youtuberů a influencerů. S několika jsem navázal spolupráci a začal vydělávat své první peníze. Jedna z věcí, která mě na začátcích brzdila byla zabržděnost a pomalost české byrokracie. Čekat na úřadech až několik hodin mi vůbec nepřišlo efektivní. Také jsem velice rád, že jsem objevil jednu věc a tím není nic jiného, než faktura online.Ušetří vám to hodně času a nervů, které byste jinak měli s papírovou formou. Jestli máte také své sny, tak se nebojte a jděte do toho naplno a neposlouchejte ničí názor!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.