Proč si pořídit pravý perský koberec?

19.2.2020 | autor: Redakce PŽ

Chcete investovat do orientálního koberce, který se stane rodinným klenotem dědícím se z generace na generaci? Bohužel, na tomto trhu se setkáte s mnoha padělky, a proto před výběrem konkrétního koberce byste si měli zjistit, jak poznat, že se skutečně jedná o pravý perský koberec.

Velice důležité je, aby byl perský koberec vyrobený z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Seženete i levné alternativy, ovšem obsahují syntetické složky, které snižují exkluzivitu a životnost.

Z čeho se perské koberce vyrábí?

Perské koberce jsou vyrobené z ovčí vlny, luxusnější varianty z pravého hedvábí. Potěší vás, že takové modely vydrží dlouhá léta, dokonce i několik generací. Perské koberce se pyšní dlouhou životností, takže investice se vyplatí. Ověřený prodejce vám dokonce poskytne certifikát kvality.

Perské koberce jsou ručně vázané, a tím pádem vznikají vskutku unikátní umělecká díla, která vtisknou jakémukoliv interiéru punc ojedinělosti. Samozřejmostí je barevná stálost, tudíž se nemusíte obávat, že by vám červený odstín vybledl. Zakoupit můžete koberce různých velikostí a tvarů tak, aby dokonale zapadly do vašich místností.

Jak poznat perský koberec?

Jak už samotný název napovídá, perské koberce mají svůj původ v Perské říši. Charakteristickým rysem jsou zahrady propletené květinami a ptactvem. Co se barev týče, nejčastěji se používá odstín vínové, ovšem najdete na kobercích i prvky béžové a zelenkavé. Perské koberce nabízí internetový obchod BUCHARA, který se specializuje přímo na pravé perské koberce. V nabídce najdete různé alternativy, například i turecké, pákistánské, nomádské, turkmenské či íránské koberce.

Více informací najdete přímo na stránce https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce, kde si můžete vybrat model, jenž se vám bude zamlouvat designem i cenou.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.