Kvalitní nábytek za nízkou cenu? Jedině s PlnáPeněženka.cz!

10.4.2015 | autor: Redakce PŽ

Zařizujete byt a potřebujete si koupit nový nábytek? Pak vězte, že také na nákupu nábytku lze hodně ušetřit. Stačí jen vědět, jak na to. Dnes už většina lidí dává přednost nákupům online, které přináší stále nové možnosti. Samotný nákup přes e-shop vyjde levněji, než je tomu v kamenném obchodě.

Cashback portál

Jak už z názvu vyplývá, znamená to vrácení peněz zpět. Jak vlastně funguje PlnáPeneženka.cz a cashback portál? Celý systém je postaven na jednoduchém principu, který přináší výhody všem zúčastněním. Pro zákazníka to znamená, že dostane zpět určitou část vynaložených peněz. V praxi to funguje tedy tak, že na tomto portálu nakoupíte a oni vám vrátí část peněz nákupu, to zní solidně, nemyslíte?

Nejprve je potřeba se zaregistrovat. Poté si vyberte obchod, ve kterém budete chtít nakupovat (ať už nábytek či jiné zboží, to je pouze na vás). Ve vybraném obchodě stačí kliknout na tlačítko „jít do obchodu a získat cashback“. Dostanete se tam do vámi zvoleného obchodu, ve kterém můžete nakupovat. Tím, že jste registrovaní, tak na PlnéPeněžence získáte peníze zpět za vaše nákupy.

Ušetřete na kvalitním nábytku

Pokud sháníte nábytek, pak stačí zvolit některý z pestré nabídky e-shopů zabývajícími se prodejem nábytku. Nábytek lze pořídit za velmi zajímavé ceny. A na jaké obchody se můžete obrátit? Výběr je skutečně pestrý, jmenujme například mall.cz, kasa.cz, tchibo.cz či Bonami.cz. Obchodů je samozřejmě mnohem více, abyste měli lepší možnost výběru. Nábytek není houska na krámě, je třeba jej vybírat velice pečlivě s ohledem na různé parametry. Na druhou stranu právě na nábytku můžete nyní ušetřit opravdu velkou část peněz.

Pokud zvolíte internetový obchod Bonami, pak nemůžete šlápnout vedle. Jde o e-shop, který nabízí kvalitní nábytek a doplňky do moderního interiéru. V nabídce nechybí nábytek a svítidla, vše do ložnice, koupelny, kuchyně a jídelny. Bonami prodává originální a designový nábytek, který se stane ozdobou vaší domácnosti. Pokud zde uděláte nákup, můžete díky PlnáPeněženka.cz ušetřit.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.