Nábytek do obýváku – co a jak nakoupit?

20.10.2014 | autor: Redakce PŽ

Jak vybrat nábytek do obývacího pokoje je otázkou, která Vás může zaměstnat skutečně na dlouho. Stačí se nicméně držet několika základních kroků a výběr bude značně jednodušší.

Obývací stěny, sedací soupravy a další nábytek

Do obývacího pokoje si sice můžete pořídit celou řadu bytových doplňků, nicméně v prvé řadě je třeba myslet na podstatnější věci. Do této kategorie nepochybně patří obývací stěna a sedací souprava, tedy dva ze základních prvků této místnosti.

  • Obývací stěny: aktuálně si lze pořídit celou řadu vysoce kvalitních, ale zároveň lehkých a designově zajímavých obývacích stěn. Chcete se o tom přesvědčit? Potom si prohlédněte nabízené obývací stěny a uvidíte sami. Právě vizuální stránku tohoto kusu nábytku přitom nepodceňujte, neboť vzhledem k možnému umístění televizoru se jeho směrem budete dívat zřejmě mnoho let.
  • Sedací soupravy: jestliže budete hledět směrem na obývací stěnu, na sedací soupravě přitom budete sedět či ležet. To znamená, že musí být především maximálně pohodlná i příjemná na dotek. Estetickou stránku ale samozřejmě rovněž nelze upozadit. A jak dokazuje nabídka obchodu Nábytek Helcel, ani to dnes nepředstavuje sebemenší problém.
  • Další druhy nábytku: nikoho nepřekvapí, že zajímavou alternativou k sedacím soupravám jsou křesla a pohovky do obývacího pokoje. Vhodné je pořídit i konferenční stolek a možná nějaké menší skříňky, protože dnes je čím dál oblíbenější volnější prostor, a ne absolutně zastavěná místnost. A samozřejmě jako doplněk si můžete pořídit rozličné textilie.


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.