Máte připravené zastřešení na zahradní párty?

26.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Máte připravené zastřešení na zahradní párty?

Teplé dny se blíží a první odvážlivci už grilují. Fenomén barbecue k nám sice přišel z Ameriky, ale oblíbili si ho snad všichni Češi, kteří mají vlastní zahradu. Na grilu se dá totiž připravit kdejaká dobrůtka, rozhodně to nekončí u masa. A první velká příležitost k zahradnímu grilování se blíží – 30. dubna budeme slavit čarodějnice.

Chystáte se pozvat pár přátel a strávit příjemný podvečer u ohně či grilu na zahradě? Pak byste měli být připravení, že ne všechno možná půjde tak, jak si představujete. Počasí je občas pěkný prevít a dešťové přeháňky rozhodně nejsou vyloučené. A přesně kvůli tomu se vyplatí mít přichystaný aspoň malý párty stan.

Párty stany hravě nahradí pergolu

Máte-li na zahradě pergolu či altánek, není co řešit. Až začne pršet, schováte se tam. A pokud nic takového nevlastníte? Pořiďte si zahradní párty stan. Vyjde vás mnohem levněji než jakákoliv stavba, navíc vám nemusí zabírat místo nastálo. Rozložíte ho prostě vždy, když bude potřeba.

Na zahradu vám postačí malé 3 × 3 stany

Toužíte-li sehnat párty stany levně, zaměřte se na menší velikosti. Ty vás finančně nezruinují. Pro domácí použití, abyste se s pár přáteli schovali, když začne pršet, vám bohatě postačí párty stany o velikosti 3 × 3 metry. Z barev a vybavení si můžete vybírat. Některé se prodávají bez bočnic, jiné naopak i s elegantními okýnky. Podívejte se do e-shopu Hobbyx.cz a sami uvidíte.

Využijete je i jinde než na zahradě

Párty stan je investicí na dlouhou dobu, navíc se dá využít i při jiných příležitostech než zahradních oslavách. Dá se s sebou vzít například na pláž, na festival či k vodě, jelikož vás dobře ochrání také před nepříjemnými slunečními paprsky. Je dobře skladný, takže jej snadno převezete a sestavíte na místě, kde jej potřebujete. Sestavení je u moderních nůžkových stanů záležitostí několika minut a zvládne ho i jeden člověk. Tak neváhejte a pořiďte si tohoto šikovného pomocníka pro ochranu před deštěm a nepříjemným sluníčkem i vy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.