Nejlepší elektrické grily

15.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Nejlepší elektrické grily

Kávovar, toustovač, rychlovarná konvice, kráječ, mixér,… Také vaše kuchyňská plocha vypadá jako při výprodeji spotřební elektroniky? Udělejte si v kuchyni trochu víc místa a spojte příjemné s užitečným. Místo klasického toustovače si pořiďte elektrický gril, který je na tom rozměrově velmi podobně a přitom má mnohem širší možnosti využití. Lze na něm grilovat maso, klobásy, párky, zeleninu, ryby, ale připravovat také domácí hranolky, zapékat tousty nebo rozpékat grilovací hermelín.

Elektrický gril není žádný velký kuchyňský spotřebič, jeho váha se pohybuje mezi 5 až 10 kilogramy podle rozměru grilovací plochy a také podle toho, jestli je to elektrický gril s vrchním poklopem nebo jestli je otevřený. Záleží, jestli jej chcete využívat jako lepší toustovač, nebo si na něm dopřávat grilování bez omezení a hranic určených ročními obdobími. Elektrické grily jsou stolního charakteru a jednoduše se s nimi manipuluje, příprava jídla je na něm snadná a zvládne ji každý. Pořiďte si nového vylepšeného pomocníka do kuchyně a rozšiřte svůj kuchařský repertoár o nová jídla.

Elektrický gril do vaší kuchyně

Elektrické grily mají nejčastěji rošt z teflonového nebo keramického materiálu, aby se na něm jídlo snadno připravovalo, nepřichytávalo se a rovnoměrně se opékalo. Jako údržba postačí povrch po skončení otřít, je-li to nutné, lze grilovací rošty z grilu sundat a samostatně je opláchnout nebo vyměnit. Samozřejmostí je u elektrického grilu termostat, se kterým si snadno ohlídáte, kdy je rošt připraven a teplota je nejpříhodnější. Nemusíte nic zkoušet nebo mít jednoduše zkušenosti, jako je tomu třeba u grilů na dřevěné uhlí. Kromě toho některé elektrické grilymají také nádržku na odkapávání, která zajistí čistou pracovní plochu.

Příkon se u tohoto typu grilů pohybuje kolem 2 000 W. Elektrický gril vám zajistí grilovanépochoutky po celý rok a to pouze za malou a jednorázovou investici.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.