Kam s dětmi za teplého počasí?

29.6.2018 | autor: Redakce PŽ

Kam s dětmi za teplého počasí?

Pokud máte děti, moc dobře víte, že doma neposedí ani minutu. Pořád chtějí něco podnikat, což je na jednu stranu dobře, aspoň své dětství nemusí trávit u počítačů či jiných technologií. Většinou se rodiče s dětmi vydávají na blízká hřiště, jenže to děti zanedlouho omrzí. Pokud tedy máte volný víkend, raději zamiřte někam jinam. Přece jen je tolik krásných míst, která stojí za navštívení! A děti z nich budou naprosto vedle.

Přinášíme vám hned několik tipů na výlety, které se dají s dětmi podstoupit během teplého počasí. Během deštivých dnů se ven nechce ani rodičům, ani dětem, což je pochopitelné.

Prozkoumejte české hrady a zámky

Česká republika je velice bohatá. Nachází se na jejím území hned několik zajímavých hradů a zámků, které obyčejný smrtelník nemá šanci probádat. Vytipujte si proto jen takové hrady a zámky, které stojí skutečně za to. Jen málokteré mají bohatou historii, jen málokteré obklopuje celá řada záhad, tajemství a pověr. A právě ty jsou pro děti nejatraktivnější.

Doporučujeme navštívit například úžasný hrad Karlštejn, který najdete kousek od našeho hlavního města, také doporučujeme navštívit hrad Špilberk v Brně či krásnou Červenou Lhotu, o níž se povídá nejedna pověst.

Zaskákejte si v Jump Parku

V poslední době se staly velice oblíbené takzvané Jump Parky. Jedná se o zhruba hodinovou či dvouhodinovou zábavu, kterou si děti zamilují. A koneckonců si tuto aktivitu zamilují i rodiče. Během několika hodinového skákání se totiž děti tak unaví, že do konce dne budou mít rodiče „svatý klid“.

Velice populární je Jump Park v Praze.

Zoo jako zaručená klasika

Jaké dítě by nemilovalo zvířata? Zoologické zahrady jsou proto skvělým výletem. Během teplého počasí je to milá procházka, která je zpestřena mnoha exotickými druhy zvířat, které se ve volné přírodě jen tak nevidí. Mezi nejkrásnější se řadí nejen pražská zoo, ale i zoologická zahrada v Ostravě.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.