Mezinárodní přeprava zásilek se společností Emons je zárukou kvality

3.1.2024 | autor: Redakce PŽ

Mezinárodní přeprava zásilek se společností Emons je zárukou kvality

Rozhodli jste se vstoupit se svou firmou na mezinárodní trh a hledáte vhodného a spolehlivého partnera pro doručování zásilek do zahraničí? Pak máme pro vás tip na přepravní společnost Emons, která se věnuje doručování jak standardních zásilek, tak i těch atypických či nadměrných. Objednávku přepravy navíc můžete provést přes internet a doručovatel vyzvedne zásilky přímo u vás ve firmě.

Doprava do téměř celého světa

Přepravní společnost Emons se může pochlubit rozsáhlou sítí 90 poboček v zhruba 100 zemích, čímž dokáže zajistit rozsáhlou a rozmanitou přepravu zásilek téměř po celém světě. Jejich přednost navíc spočívá ve využívání různých forem dopravy, mezi něž patří pozemní, letecká a námořní přeprava zásilek. Samozřejmě využívá i kombinace těchto forem přepravy zásilek tak, aby zákazníkovi zajistila rychlé a ekonomicky výhodné doručení zásilky.

Flexibilní limity a nadstandardní služby

Přepravce Emons vás jistě upoutá také svými nadstandardními limity rozměrů a hmotnosti zásilek, které jsou otevřenější než u jiných dopravních společností. Balíková služba je dostupná pro zásilky do 31,5 kg. Kromě toho však nabízí i služby přepravy palet a kontejnerů s maximální hmotností až 1 200 kg, což pokryje i přepravu nadměrných nákladů. Emons disponuje i schopností přepravy nebezpečného zboží. Mezinárodní přeprava s firmou Emons tak nabízí velkou flexibilitu.

Poskytování kvalitního servisu

Při spolupráci se společností Emons navíc můžete očekávat prvotřídní servis. V rámci přepravy zásilek nabízí komplexní podporu včetně služby sledování zásilek, zákaznické podpory či asistence s celním řízením. Přeprava zásilky do zahraničí se společností Emons vám tak poskytne pravidelné informace o její poloze, takže budete vždy vědět, kde se právě nachází. Jejich dlouholeté zkušenosti v mezinárodní dopravě a využívání paletové přepravy mimo jiné přispívají ke zvýšení bezpečnosti a rychlosti doručení zásilek.

Společnost Emons tak může být i pro vás vhodným partnerem pro mezinárodní přepravu zásilek, jež zajistí bezpečné a spolehlivé doručení vašich zásilek do cílové destinace.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.