Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

15.4.2024 | autor: Redakce PŽ

Přemýšlíte, kam se vydat na motorce, zatímco je u nás již chladné počasí? Řešením mohou být zahraniční motoexpedice do některé z teplejších zemí, kde příznivé podmínky panují prakticky po celý rok. Nechte se inspirovat.

Vyzkoušejte individuální motoexpedici

Individuální motoexpedice nabízí například motoškola Přijďte se projet. Jejím prostřednictvím můžete vyrazit buď do Španělska, nebo Portugalska. Ve Španělsku si navíc můžete zvolit mezi ubytováním v hotelu, nebo na jejich ranči. V Portugalsku si naopak kromě ježdění na motorce můžete vychutnat také surfování ve vlnách oceánu. 

 

Předností individuální motoexpedice je skutečnost, že její účastníky si vybíráte jen vy sami. Záleží tedy jen na vás, zda se rozhodnete jet s partou přátel, rodinou nebo třeba kolegy z práce. Na vás je také délka expedice. Ať už chcete jezdit jen 3 dny, nebo snad 10 dní, vyjdou vám vstříc. Vyrazit můžete také společně s lidmi, kteří ježdění na motorce zrovna neholdují. Zatímco si vy užijete jízdu v terénu, mohou objevovat krásy zemí na vlastní pěst. 

Co pro vás motoškola zajistí

Pokud se rozhodnete využít motoexpedice od této motoškoly, můžete se těšit na to, že prakticky vše potřebné obstará za vás. Předně lze zmínit samozřejmost, jakou je transport z letiště a na letiště ve vybrané destinaci. 

 

Přímo na místě si pak můžete vybrat z velkého množství motorek značky BMW. S jednotlivými účastníky expedice si je můžete střídat, díky čemuž má každý z vás příležitost k tomu vyzkoušet něco jiného. Součástí ceny je pak i benzin, služby a školení instruktorů. 

 

Na místě se nebudete muset o nic starat, pokud tedy vyloženě nebudete chtít. Můžete totiž využít tipy na trasy všech možných náročností, ale i prověřené tipy na restaurace. Ve Španělsku je pak bonusovým programem jízda na koni, v Portugalsku si můžete vyzkoušet lekci surfování ve vlnách.

 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.czAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.