Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný vychovává talenty

17.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Třetího února proběhlo v pražském TOP HOTELU vyhlášení soutěže Právník roku. Oceněno bylo celkem deset odborníků na oblast práva, hodnotily se jejich současné úspěchy i celoživotní přínos. Kromě sedmi řádných kategorií ještě tři mimořádné – Právnická síň slávy, Pro bono, Talent roku. A právě v jedné z nich uspěl Jan Sůra z advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný.

Letos se konal již dvanáctý ročník soutěže Právník roku. Vyhlašují ji Česká advokátní kancelář a Epravo.cz, záštitu převzali předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Ocenění obdrželi skleněnou plastiku sv. Yva a titul Právník roku 2016.

Jan Sůra uspěl v kategorii Talent roku

Druhé místo v kategorii Talent roku obsadil Jan Sůra z advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný. Porotce zaujala jeho práce s názvem Limity poskytování právních služeb: výzvy pro advokacii třetího tisíciletí. Nadšení byli zejména závěrem, k němuž v ní dospěl. Jan Sůra tvrdí, že advokát by se neměl zaměřovat pouze na izolované a samostatně neužitečné služby, měl by chápat komplikované společenské vztahy a další souvislosti. K tomu je ostatně vychováván v advokátní kanceláři Císař, Češka, Smutný.

Právník by měl mít širší oblast zájmu

JUDr. Pavel Smutný a Jaromír Císař z advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný založili nadační fond Bohemian Heritage Fund, jehož je Pavel Smutný prezidentem. Prostřednictvím něj se snaží podporovat kulturní akce na českém území, a stali se tak průkopníky kulturního sponzoringu v ČR. Mezi jejich hlavní projekty patří například podpora operního festivalu Smetanova Litomyšl či festivalu Lípa Musica. Jak říká Pavel Smutný, Praha by se mohla stát významnou hudební metropolí v Evropě, kdyby se tu konalo více kulturních produktů na nejvyšší úrovni.

Z výše uvedeného je tedy jednoznačně jasné, že stejný názor jako Jan Sůra mají všichni společníci z kanceláře Císař, Češka, Smutný.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.