Dostali jste pod stromeček peníze? Utrácejte, dokud jsou slevy

11.1.2018 | autor: Redakce PŽ

Bankovky v obálce sice nepatří k nejoriginálnějším dárkům, na druhou stranu potěší určitě více než nevhodně zvolená věc. Také jste pod vánočním stromečkem našli peníze? A už víte, co si za ně pořídíte? Právě nyní probíhají ve spoustě obchodů povánoční slevy, takže je vhodný čas začít utrácet.

Někteří lidé jsou přesvědčení, že slevy jsou jen výmysl. Obchodníci cenovku nechají, nebo sníží o pár stovek a na cedulku napíšou, jak moc byla daná věc před zlevněním drahá. Ano, i takhle to dost možná někde chodí. Ale co kdybyste reálně viděli, jakou dostanete slevu?

Zařiďte si slevu kupónem

Nakupujete rádi na internetu? Pokud ne, naučte se to. Slevové kódy vám totiž zajistí slevu pouze v e-shopech. Jedná se o speciální kód, který zadáte při dokončování objednávky do příslušného políčka, a tím získáte slevu. Ihned vidíte, kolik korun se vám odečetlo, a nemusíte přemýšlet, jestli je věc skutečně zlevněná, nebo si někdo původní cenu vymyslel.

Nakupovat se slevou lze cokoliv

Získat slevový kupón je snadné. Existuje několik webů, které je přímo shromažďují, třeba portál kuponovnik.cz. Tam najdete slevy do nejrůznějších obchodů roztříděné pěkně podle kategorií. Vůbec tedy nezáleží na tom, zda si za peníze od Ježíška chcete koupit něco na sebe, nábytek do pokoje či třeba nový telefon.

Znáte například Euronics.cz? Zrovna tento obchod má pravidelné akce na spotřebiče, televize, notebooky i další zařízení a Euronics kupóny jsou snadno dostupné. Najdete je na již zmiňovaném portálu Kuponovnik.cz stejně jako kódy do jiných e-shopů. Otevřete si správnou kategorii a hned uvidíte, kde mají aktuálně největší slevy. Chvilka pátrání se vyplatí, ušetříte minimálně několik stovek korun.

Tip na závěr: Až si najdete nějaký kupón, podívejte se, jakou má platnost. Různě po internetu se šíří spousta kódů, které už dávno neplatí, a jen byste s nimi ztráceli čas.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.