Je pro vás vybírání dárků stresující stresující? Díky našim tipům si konečně můžete oddechnout

6.12.2018 | autor: Redakce PŽ

Je pro vás vybírání dárků stresující stresující? Díky našim tipům si konečně můžete oddechnout

Určitě to znáte. Každý rok trnete hrůzou, jaké dárky vybrat. Hlavou se vám honí myšlenky ohledně správného výběru barvy, vůně či funkčnosti. Nikdo nechce, aby jeho dárek byl k ničemu a nepoužívaný. Zdá se vám, že každý má už všechno, a tak se s výběrem trápíte klidně i 2 měsíce dopředu. Nezoufejte. Dnes pro vás máme tipy na dárky, kterými rozhodně nezklamete nikoho.

 

Sportovcům

Máte doma nenapravitelného sportovce? Rád zkouší nové sporty a adrenalin je pro něj jako droga? I pro něj vám dáme tip. Spousta sportů obnáší nutnost si s sebou nosit vybavení, a tak je super darovat kvalitní outdoorový batoh. Vybírat můžete z různých velikostí a provedení. Pokud si nevíte rady, tak prodejce kontaktujte a ten vám s výběrem rád pomůže. Věříme, že správně vybraný batoh vykouzlí úsměv na tváři i tomu největšímu tvrďákovi.

Co by to bylo za svět bez trochy vína

Víno. Báječná a životadárná tekutina. Dobře vybrané víno je často trefou do černého. Pokud víte, že váš blízký miluje dobré kvalitní víno, tak ho pečlivě vybraným kouskem určitě potěšíte. A pokud mu chcete udělat ještě větší radost, tak vyberte lahve dvě. Dát někomu možnost si vyzkoušet různé odrůdy, je skvělý způsob, jak mu dát najevo, že jste na něj doopravdy mysleli. Člověk je tvor zvědavý, tak toho využijte.

 

Nezapomeň si svačinu!

Často tuhle větu za svými dětmi voláte? Pokud ano, tak pro vás máme tip na skvělé svačinové boxy, které si žádné dítě nebude chtít nechat doma. Nejenom, že jsou boxy nádherné, ale navíc jsou vyrobené z nezávadných materiálu. Vybírat můžete z různých velikostí, barev a tvarů. Chybí vám v boxech dělící příčky? I takové boxy existují. Pokud chcete nosit v boxech teplá jídla, tak si vyberte boxy s název „termo“.

 

Bezpečnost na prvním místě, aneb kdy se hodí fotopast

Bojí se váš manžel o svůj majetek? Není nic snazšího než darovat fotopast, která dokáže zachytit pohyb a vyfotit (natočit) toho, kdo ho vyvolal. Dá se využít nejen u zvířat, která ničí zahradu, ale také u osob, které chtějí vykrást auto nebo barák. Je to poměrně netradiční dárek, ale stále větší oblíbenost potopastí je dostatečným důvodem, proč její nákup neodkládat. Nedarujete pouze fotopast, vy darujete klid v duši při usínání. Co se tomu dokáže vyrovnat?

 

 

Něco naučného pro děti

Poslední tip je zaměřený na děti a jejich chuť stále objevovat. Jestli máte doma malého vědátora, tak mu pořiďte mikroskop a uvidíte, že bude následující dny zkoumat všechno, co najde. Není nic lepšího než děti podporovat v rozvoji jejich znalostí. Vyměníte-li telefon nebo tablet za mikroskop, dítěti dáte možnost objevit svět. Možná se z něj díky vám jednou stane světově známý vědec. A to už za to stojí, ne?

 

Přejeme vám krásné Vánoce a jejich klidný průběh.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.