Nůžkový párty stan poslouží i jako zahradní altánek

13.5.2020 | autor: Redakce PŽ

Pokud plánujete pořídit si na letní měsíce zahradní altánek, ale stále nevíte, jakou alternativu si vybrat, poohlédněte se po velkém stanu. Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí celou řadu řešení. Potřebujete zastřešit menší prostor, nebo byste potřebovali doslova zahradní pavilon? V následujících řádcích vám představíme produkty, které nabízí společnost EXPODOM.

Cena by neměla být rozhodující faktor, protože levné varianty jsou často nekvalitní, mají příliš tenkou plachtu, která není odolná vůči nepřízni počasí. Spíše se zaměřte na preciznost zpracování. Čím je silnější, tím je sice těžší, ale na druhou stranu odolnější. Stejně tak se zajímejte o tloušťku stěny použité konstrukce a způsob skládání. Ideální volbou jsou nůžkové stany, s nimiž je manipulace jednodušší a rychlejší.

Nůžkový zahradní stan je nejprodávanější

Jak už samotný název napovídá, nůžkový zahradní stan připomíná klasické nůžky, přičemž svíráním a otevíráním dochází ke skládání i rozkládání stanu. Pro výrobu konstrukce se používá zpravidla hliník, neboť se jedná o materiál, jenž nabízí přijatelný poměr cena a kvalita. Složení vám zabere pouze několik málo minut, ovšem záleží na zvolené velikosti.

Často ho používají i obchodníci jako prodejní stánek na veletrhy, různé firemní události a podobně.

Kde koupit párty stan?

Jedním z prodejců je společnost EXPODOM, která nabízí své produkty na slovenském i českém trhu. V její nabídce najdete párty stany v několika barevných verzích a mnoha velikostech. Vyberte si z rozměrů 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Co se barevnosti týče, můžete si zvolit zelenou, modrou, žlutou, červenou, bílou a černou. Zelená dokonale zapadne do prostředí, ale své kouzlo mají i jiné odstíny. Povrchová úprava konstrukce je práškovou barvou.

Tak neváhejte a investujte do zahradního stanu, díky němuž si užijete posezení na zahradě za jakéhokoliv počasí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.