CRM systém a cloud: Dva pomocníci do každé firmy

22.3.2019 | autor: Redakce PŽ

CRM systém a cloud: Dva pomocníci do každé firmy

Modernizacím se nevyhne žádná firma a ta, která odmítá moderní vychytávky dnešní doby, daleko nedojde. Říkají vám něco pojmy jako CRM systém a cloud? Pokud ne, je na čase se vzdělávat. Ve firemním prostředí dokážou hodně usnadnit život a navýšit zisky.

Počítače a různé online služby se využívají snad v každé firmě. Spousta podnikatelů však ještě nechápe, co všechno jim mohou přinést.

Cloud jako nové prostředí pro běh firmy

Cloud je magické slovíčko, které se v posledních letech skloňuje snad ve všech pádech. Aby také ne. Vždyť jde o obrovskou revoluci, která vám umožní třeba vést firmu na dálku. Všichni zaměstnanci mohou sedět doma, nebo například na dovolené na druhém konci světa, a spolupracovat na něčem, co sdílí online. V reálném čase mohou spolupracovat na tvoření dokumentů, aniž by seděli vedle sebe. Všechno lze dnes vyřešit online.

Cloudové úložiště ocení opravdu každá firma

Cloud však není jen vychytávka pro firmy, které chtějí umožnit zaměstnancům pracovat na dálku. Cloudové úložiště využije každý, kdo touží mít svá data v bezpečí. Informace a vytvořené dokumenty jsou často to nejcennější, co firma má. A je jedno, jestli jde o smlouvy, excelovské tabulky nebo třeba zdrojové kódy. Všechno je třeba někde zálohovat a ideálně někde mimo firmu. Co kdyby vás vykradli? Vaše data mohou být v bezpečí v cloudu. Tam jsou zabezpečená daleko více než u vás. Například český Algo cloud je zálohuje do 3 různých lokací v ČR.

CRM systém pomůže pochopit vztahy se zákazníky

Nehodilo by se mít přehled o tom, co zákazníci potřebují, jak využívají vaše produkty, kdy nejčastěji nakupují? Zjišťovat tohle všechno vám pomůže dobrý CRM systém. Možná to zvládnete i bez něj, nicméně s ním je všechno daleko jednodušší. CRM systém poradí, zobrazí přehledné reporty, najde správné cílové publikum. V důsledku toho pomůže přilákat více zákazníků.

Nebojte se moderních technologií, ušetří spoustu práce i starostí!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.