E-shop - audio, video, hifi - Melodie

7.11.2016 | autor: Redakce PŽ

E-shop - audio, video, hifi - Melodie

Obchod Melodie je zaměřen na prodej značkové spotřební elektroniky. Naleznete zde širokou škálu produktů jak do domácnosti, tak i pro váš automobil, vše samozřejmě prvotřídní kvality. Pokud chcete obohatit precizním zvukem či obrazem, jste na správné adrese. Kdybyste si nevěděli rady, kdykoliv je vám k dispozici odborná pomoc. Naše produkty najdete buď v prodejně na Husově třídě v Českých Budějovicích nebo na internetovém e-shopu.

Hifi systémy

Pro dnešní moderní technologii je samozřejmostí nerušený poslech bez hluků i šumu. Díky velkému množství formátů MP3, WMA, AAC, FLAC 192/24, WAV 192/24, AIFF 192/24 a ALAC si z naší nabídky vybere i náročný zákazník. Hifi systémy se liší počtem využívaných technologií a funkcí. Systémy si běžně poradí s přehráváním z USB rozhraní i CD. Pracují s funkcí Bluetooth. Příjem radiových vln zprostředkovávají tunery. Při koupi těchto produktů můžete počítat s garancí dlouhé životnosti a kvalitního zpracování.

Televizory

Příjem televizního vysílání je pro každou dnešní domácnost samozřejmostí, a proto se tyto spotřebiče neustále zdokonalují, úhlopříčky se zvětšují a zvuk i obraz se stává dokonalejším. V této kategorii na vás čekají klasické televizory i moderní prohnuté televize. S přicházejícím formátem obrazu v rozlišení 4K se máme ještě rozhodně na co těšit. I přes neustálé zvětšování uhlopříček obrazu se u moderních televizorů spotřeby energie snižují, což se pro uživatele projeví v podobě úspory peněz.

Hifi audio

Melodie nabízí velký výběr reprosoustav pro všechny milovníky kvalitní reprodukce akustického signálu. Pro bezchybný poslech hudby je vždy nutná kvalita, a proto jsou zde k dispozici produkty těch nejlepších značek. Kochat se můžete nejen klasickým hifi, ale také neobyčejným zbožím, jako jsou domácí kina či multizónové ozvučení. V sekci hifi audio naleznete mikro i mini systémy pro jedinečné přehrávání hudby z CD, rádia či USB. Nabídka je široká, nachází se zde přenosná rádia, CD přehrávače, sluchátka, aktivní reproduktory (některé lze připojit přes BT) i mikrofony.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.