Internet s televizí je hvězdnou kombinací

22.1.2019 | autor: Redakce PŽ

Určitě se k vám již dostala informace, že v červnu tohoto roku by mělo končit regionální vysílání. Zamýšlíte se nad otázkou, proč jste tedy investovali do digitální televize či set-top boxu? Jak vyzrát nad těmito výdaji, když doba jde závratným tempem vpřed?

Bez internetu se neobejdete

V současné době se internetové připojení nachází téměř v každé domácnosti. Nové technologie umožňují propojení skoro jakéhokoliv přístroje od mobilního telefonu, notebooku, televize či inteligentní domácnosti s internetovou sítí. Čím dál častěji je vyžadováno připojení online, k čemuž je potřeba rychlý a stabilní internet.

Spolehněte se na AIM

O co se jedná? Společnost AIM hravě splňuje vše, co bylo zmíněno výše. Tato malá rodinná firma se specializuje na poskytování kvalitního, rychlého a stabilního internetového kabelového připojení v kombinaci s televizním vysíláním KUKI. Aniž byste potřebovali chytrou televizi, je možné zde využít nespočet užitečných funkcí.

Nemějte nízké požadavky

Pokud váš internet funguje pouze přes wifi, jistě jste se již několikrát setkali s tím, že se vám při nepřízni počasí zpomaloval, vypadával, či dokonce nefungoval. V případě, že si užíváte sledování filmů či hraní her online, pak vás takováto situace vždy nemile překvapí. I z toho důvodu byste měli být na pozoru u lákavých nabídek internetového připojení za mimořádně výhodnou cenu. Nakonec se vám ultralevný internet nepříjemně prodraží.

Co má vliv na rychlost?

Zásadní vliv na rychlý internet má agregace, která současně ovlivňuje i kvalitu. Tento parametr vyjadřuje, jaké maximální množství uživatelů může v daném okamžiku sdílet danou rychlost. Agregace též dokáže snížit cenu za internetové připojení a zároveň spravedlivě rozděluje kapacitu mezi jednotlivé uživatele.

AIM drží ceny

U společnosti AIM budete mít nejen záruku stabilního a rychlého internetu, nýbrž i jistotu trvale nízkých cen za internetové připojení. To je dobrá zpráva pro všechny, kteří mají dost přizpůsobování se neustálým změnám týkajícím se televizního vysílání. Proč neustále přecházet na nové standardy v podobě DVB-T2 s nemalými výdaji? Přelomovým řešením je pořízení si internetové televize, se kterou budete mít vystaráno.

V čem spočívá úspěch KUKI?

Internetová televize KUKI je vybavena pokročilými funkcemi, k nimž patří půjčovna s nejrůznějšími žánry, zpětný posun, ukládání nahrávek a výběr z více jak 140 televizních stanic. Pro rok 2019 se představí další unikátní funkce díky přepnutí na KUKI 2.0.

Jaká zařízení jsou podporována?

Televize KUKI podporuje všechny současné operační systémy, k nimž se řadí Mac OS, Windows, iOS, Android a Linux.

Co frčí na Proseku?

Internet Prosek, který funguje již od roku 2010, nabízí na televizi KUKI též vlastní program. Co patří k nejsledovanějším filmům a seriálům v této čtvrti? Stačí kliknout na její internetovou stránku a dozvíte se, že vede dětský seriál Pat a Mat, jenž je těsně následovaný Cestománií a Vraždami na pitevně.

Pokrytí se neustále rozšiřuje

Společnost AIM má v plánu pokrýt svým internetovým připojením všechny pražské čtvrti. Zajímá vás, jak to vypadá ve vaší lokalitě? Klikněte na webu tohoto provozovatele na mapku s přehledem dostupným optických sítí.

KUKI i v Libereckém kraji

Vysoká dostupnost KUKI je zajištěna na celém území ČR. Internet a TV Liberec nabízí několik druhů tarifů internetového připojení včetně televizního vysílání Kuki s 30 či 60 TV kanály. V Libereckém kraji obecně není kvalita internetu kvůli povětrnostním podmínkám na optimální úrovni. Řešení nabízí připojení od společnosti AIM, díky němuž skutečně nešlápnete vedle. To si totiž poradí i s těmi nejnáročnějšími požadavky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.