Jak stahovat z Youtube rychle a bezplatně

9.1.2017 | autor: Redakce PŽ

Našli jste na internetu video, které jde přehrát pouze online a chtěli byste si ho uložit na vlastní pevný disk vašeho zařízení? Není se čemu divit! Být neustále připojený k internetu jenom kvůli tomu, abyste si konkrétní video mohli přehrát, je zbytečné. Pokud jste již někdy podobnou operaci chtěli realizovat, jistě dáte za pravdu tvrzení, že mnohdy šlo o zdlouhavý proces za pomoci programů, které vyžadovaly registraci a často i poplatky. Tomu všemu je už konec. Stačí totiž využít služby link2save.com, již si představíme. Díky ní se stane stahování z Youtube hračkou.

Expresní stahování zaručeno

Jednou z hlavních předností zmiňovaného portálu je velmi rychlé přímé stahování souborů. Není tak nutné zbytečně čekat na to, že bude konkrétní soubor převeden na server a odtud poputuje do vašeho prohlížeče. Stažení bude zahájeno ihned a doba se minimalizuje. Vše je urychleno i absencí jakékoli registrace, jež je u konkurenčních webů samozřejmostí. Celý proces není nijak zpoplatněn. Ať už tedy chcete mít ve svém počítači cokoli, nedáte za to ani korunu.

Získejte obsah nejen z Youtube

Díky službě link2save.com můžete získat videa či hudbu nejen z nejznámějšího multimediálního webu Youtube. Nevěděli jste, jak stahovat z Facebooku, Soundcloudu, Instagramu anebo českých webů plných videí? Teď už to není problém! Ukládat soubory lze také například z internetových stránek jako Nova Plus, ČT, DVTV, Stream a dalších. Pokud si rádi občas prohlédnete i lechtivější videa ve vlastním počítači, klidně je získáte třeba z adult webů typu PornHubu či RedTube a jiných.

Zvládnete to rychle a pohodlně

Stahování je velmi jednoduché. Stačí pouze zkopírovat url adresu konkrétního videa a vložit ji do formuláře ve zmiňované službě. Následně kliknete na tlačítko Stáhnout a zvolíte vámi požadovaný druh souboru. Poté dáte Uložit jako a vše začíná. Během několika minut budete mít u sebe video zdarma a navždy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.