Jak ušetřit při podnikání z domova nákupem repasované IT

30.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak ušetřit při podnikání z domova nákupem repasované IT

Podnikáte z domu a každá koruna je vám dobrá? V tom případě určitě oceníte rady, jak ušetřit na technickém vybavení a zároveň pořídit kvalitní přístroje. Odpovědí je repasovaná výpočetní technika. Nejen, že nákupem repasovaných strojů ušetříte, zároveň přispíváte k ochraně životního prostředí, protože se recyklují už používané stroje.

Stroje kvalitních značek

O co se jedná? Repasovaná technika, zejména počítače a notebooky, pochází z velkých firem a úřadů, které musí jít s dobou a po čase obměňovat své technické vybavení. Vyřazují proto počítače, které jsou stále funkční a nic s nimi není. Prodejce repasovaného zboží přístroje naformátuje, případně opraví a prodá je za mnohem nižší cenu, než originál.

Navíc se jedná o produkty kvalitních značek, jako je například DELL nebo HP Compaq, které byly koncipované na dlouhou dobu fungování. Dokonale vám poslouží například repasovaný profesionální model Dell Latitude E7440.

Skvělé do kanceláře

Repasované notebooky jsou ideální na kancelářskou práci, při podnikání z domu je proto skvěle využijete. Jsou stále funkční a výkonné a vydrží vám ještě spoustu let. Nemusíte utrácet desítky tisíc za nové stroje, ušetřete tam, kde můžete. Při nákupu si všímejte, jakou prodejce nabízí záruku, tak poznáte, zda je solidní. U repasovaných strojů se můžete setkat se zárukou od 3 měsíců do 1 roku. Někteří prodejci nabízí prodloužení záruky až na 3 roky.

Ověřte legální operační systém

Před nákupem si také ověřte, zda má repasovaný notebook legální operační systém. Zejména OS Windows se často používá nelegálně. Jedině legální operační systém vám zaručí, že bude vše řádně aktivované, aktualizované a vaše data budou v bezpečí.

Podnikání z domova s sebou nese spoustu nákladů a výdajů a je jedině dobře, když na něčem můžete ušetřit. Tak proč ne rovnou na počítači nebo notebooku? Repasy jsou skvělým řešením, které si můžete dovolit i v začátcích podnikání. Jsou levné, ale přitom stále výkonné a na kancelářskou práci jako stvořené.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.