Máš rád svět obchodu nebo informačních technologií?

30.1.2019 | autor: Redakce PŽ

Máš rád svět obchodu nebo informačních technologií?

Baví tě svět obchodu? Nebo si spíše přes informační technologie? V každém případě je právě pro tebe místo v softwarové a konzultační firmě U&SLUNO. Firma poskytuje nejen informační technologie, ale také poskytuje poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a taktéž pro distribuci. Podporovat retail firmu baví, neustále se hledají inovativní řešení, která by měla jistou přidanou hodnotu a která by byla synonymem rychlého návratu investice. Tak neváhej a #joinus.

Možná tě od poslání svého životopisu odrazuje jen domněnka, že i když jsi profesionálem v oboru, i když máš celou řadu zkušeností, práce v této dynamické firmě bude stereotypní jako v minulých zaměstnáních, zažeň ponurou myšlenku. Stereotypní práce zde není, toho se nemusíš bát. Stejně jako se nemusíš bát nepříjemného prostředí, to zde také nenajdeš.

Pokud je tedy tvým světem IT, pokud máš rád svět retailu a oplýváš zkušenostmi, není nad čím váhat.

Pro jakou pozici se rozhodneš ty?

Jestli tě láká svět informačních technologií, obsaď některou z pozic ajťáka. Může z tebe být třeba programátor nebo specialista softwarových aplikací. Mezi nabízenými pozicemi se však také najde i pozice konzultanta nebo třeba e-commerce specialisty. Jakou pozici obsadíš ty?

Aktuální seznam volných pozic najdeš na joinus.cz. Seznam je neustále doplňován, tak ho pravidelně kontroluj, ať ti nic neunikne.

Benefity firmy U&SLUNO

Ptáš se, proč se stát součástí týmu U&SLUNO? Ve firmě tě čeká příjemné prostředí s neformální atmosférou. Firma nabízí možnost pracovat prostřednictvím Home Office, zajímavým benefitem pro někoho může být také pružná pracovní doba, najdeš tu výbornou kávu i čokoládové středy.

Proč tedy stále váháš?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.