Nestíháte sledovat váš oblíbený televizní pořad? Řešení je jednoduché

22.10.2017 | autor: Redakce PŽ

Ne vždy se vám povede včas zasednout k televizní obrazovce, abyste mohli sledovat váš oblíbený pořad. Naštěstí v dnešní době máte celou řadu možností, jak si jej pustit se zpožděním.

Tradiční způsoby

Klasikou je nahrání pořadu. Pokud dopředu víte, že nebudete doma, není nic jednoduššího, než si naprogramovat váš videorekordér. Je ale pravdou, že toto řešení už je spíše za zenitem, videorekordéry už u většiny z vás dávno skončily jako nepotřebné domácí spotřebiče. Dnes se nabízí kupříkladu daleko praktičtější řešení v podobě možnosti spuštění vybraného pořadu přímo na vašem televizoru i poté, co už proběhl. Stačí, když máte k dispozici moderní přístroj, který tuto funkci umožňuje, případně vám ji nabízí váš poskytovatel televizního signálu.

Online sledování televizního archivu

Moderní řešení je však ještě daleko jednodušší. Představuje jej možnost spustit si jakýkoliv televizní pořad online. Na internetu snadno najdete například ČT1 archiv, ČT2 archiv, ale i mnoho dalších kanálů, které jsou běžně dostupné v nabídce tuzemských operátorů. Příkladem je internetový portál spustit.cz, jenž vám nabízí možnost si přehrát ze záznamu nejen zmíněný ČT2 a ČT1 archiv, ale také pořady dalších tuzemských i zahraničních televizních stanic, které v nedávnu proběhly na obrazovkách. Vše, co k tomu potebujete, je mít počítač, tablet či chytrý telefon s dostatečně rychlým internetovým připojením. Pak už si jen zvolíte konkrétní televizní stanici a pořad, jenž chcete přehrát, a kliknete na příslušný odkaz.

Díky online službě, jakou je zmíněný web spustit.cz, už nikdy neprošvihnete pořady, o něž se zajímáte a nestíháte je sledovat v době, kdy běží na televizních obrazovkách. Jde o přínos, jejž ocení jistě nejedna hospodyně a maminka, která v době vysílání pořadu musí plnit své domácí povinnost a nemá čas usednout k obrazovce.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.