Připojení k internetu - jak na to?

7.9.2017 | autor: Redakce PŽ

V dnešní době je připojení k internetu téměř nezbytné. Nabídka na trhu je velmi nepřehledná, přední operátoři se neustále trumfují v cenových nabídkách. Pro obyčejného spotřebitele se tak stává situace na trhu velmi nepřehledná. Málokdo věnuje pozornost nabídkám menších operátorů, kteří jsou však schopni nabídnout velmi konkurenceschopné ceny. Zatímco přední dodavatelé připojení k internetu mají velké investice do reklamy a marketingu, menší operátoři jsou schopni konkurovat pouze zajímavější cenovou nabídkou. A ta je pro spoustu uživatelů klíčová, jelikož se rozhodují zejména podle ceny.

Co nabízí trh ohledně připojení k internetu?

V současnou chvíli je nejzajímavější hlavně kabelové připojení k internetu. V dnešní době je již samozřejmostí, že k internetu dostanete zároveň chytrý modem, který pokryje WiFi připojením celou domácnost. Další oblíbenou formou je internet vzduchem, který funguje na bázi satelitního signálu. Ten bohužel není dostupný všude, ovšem dnes se připojíte k internetu téměř již z jakéhokoliv místa. To ovšem stále není odpověď na naší původní otázku. Kde sehnat připojení k internetu za nejlepší cenu?připojení k internetu

Internetové připojení od InternetPraha.com

Velmi zajímavou nabídku poskytuje společnost InternetPraha.comAčkoliv podle názvu se může zdát, že se jedná o lokálního poskytovatele internetu, opak je pravdou. InternetPraha poskytuje celorepublikové připojení k internetu. V jejich nabídce naleznete jak bezdrátové wifi připojení, tak i klasické připojení k internetu pomocí ADSL. V nabídce naleznete i digitální televizi s nepřeberným množstvím kvalitních kanálů. Vybere si zde skutečně každý.

internetové připojení

Jaké konkrétní tarify jsou v nabídce?

Najdete zde řadu tarifů, ze kterých si hravě vybere každý. Počínaje lidmi, kteří internet používají příležitostně až po profesionály, kteří internet používají ke každodenním činnostem. Vyberte si nejzajímavější nabídku i vy.

OPTIMAL 399 Kč/měs.

Klasická forma internetového připojení. Nejideálnější tarif pro ty, kteří hledají levné a spolehlivé připojení. Za 399Kč měsíčně získáte tarif s přenosovou rychlostí 20Mb/s, se kterou stačíte na většinu běžných činností na internetu.

AKTIV 449 Kč/měs.

Tarif pro pokročilejší uživatele internetu, kteří pracují s většími datovými objemy. Upload až 5Mb/s potěší všechny, kdo často nahrávají například videa a fotografie. Ideální poměr ceny a výkony z tohoto tarifu činí královskou volbu pro všechny profíky, co rádi ušetří.

PREMIUM 549 Kč/měs.

Nejvýkonnější tarif nabízí velmi zajímavé možnosti - rychlost stahování až 80Mb/s, upload až 10Mb/s. Tento tarif je vhodný pro všechny harcovníky, co nesnesou pomalý internet. Jedná se o vhodnou variantu pro hráče náročných online PC her.


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.