Proč je důležitá kvalitní PPC reklama?

11.9.2017 | autor: Redakce PŽ

Máte vlastní internetový obchod, případně provozujete webové stránky, na něž chcete přilákat co nejvíce lidí? Pak je dobré začít přemýšlet o tom, jak je zviditelnit, aby dokázaly zaujmout. Jedním z důležitých nástrojů je PPC reklama pro vyhledávače.

Co je PPC?

Jedná se o způsob, jak dovést budoucí zákazníky přímo na vaše webové stránky. Jde o placenou reklamu, která se zobrazuje na viditelných místech internetových vyhledávačů, jako jsou Google, Seznam apod. Vždy je přitom podstatné, aby došlo k důkladné analýze klíčových slov, na jejich základě se reklama bude uživatelům po zadání vyhledávání zobrazovat. Tím se zvyšuje šance, že lidé následně udělají proklik na vaše stránky a zakoupí si či objednají vaše produkty a služby, které na webu nabízíte. Roste šance, že váš internetový obchod bude úspěšný a konkurenceschopný.

PPC reklama má jednu zásadní výhodu. V jejím rámci totiž platíte pouze za proklik. To znamená, že vás může vyjít daleko levněji nežli klasické reklamy. Pokud se stane, že jsou například klíčová slova špatně nastavená a nemáte příliš prokliků, neutratíte za reklamu zbytečně moc peněz.

Na koho se obrátit?

Vzhledem k tomu, že PPC reklama je souhrnem hned několika nástrojů, je vždy lepší se obrátit na profesionály. Kvalitní služby v tomto směru nabízí kupříkladu společnost PPC Profits. O jejích službách se dozvíte více na webu http://ppcprofits.cz/.

Zmíněná společnost se zaměřuje na výkonové PPC reklamy napříč všemi oblíbenými reklamními systémy, jako jsou Adwords, Sklik a Etarget. Kromě jiného se zabývá rovněž reklamou na Facebooku a remarketingem. V rámci samotné PPC reklamy vám nastaví analytické nástroje, analyzuje klíčová slova, napíše a nasadí reklamní inzeráty. Platíte přitom samozřejmě pouze za proklik. Těšit se můžete i na zajímavé bonusy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.