Se světelnou reklamou budete dobře vidět!

23.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Rádi byste upozornili na své služby či zboží? Objednejte si světelnou reklamu. Na klíč!

Výrazný světelný panel, plastické logo nebo jedno výrazné písmeno? Možností, jak upozornit na vaše služby, je celá řada. A je otázkou do pranice, jakou zvolit. Obraťte se proto na profesionály, u nichž je výroba světelné reklamy na denním pořádku.

Reklama v moderním světě

Úloha reklamy je v současné době neoddiskutovatelná. Jejím prvořadým úkolem je informovat. Reklamní spoty se potenciálního zákazníka snaží přesvědčit o kvalitách daného výrobku, a donutit ho tak k jeho koupi. V reklamě obecně vládne radost a nadšení z daného výrobku, reklama nabízí řešení na to, co lidi trápí, ať již se jedná o špinavou podlahu, pupínky na tváři, nebo děravějící rodinný rozpočet.

Chcete být šťastní a zdraví?

Aktéři reklamy bývají vysmátí, šťastní, zdraví a takový může být i zákazník – pokud si daný výrobek koupí. A on tak dříve či později učiní, a je jedno, zda reklamu jako takovou aktivně vnímá, nebo během televizních reklamních bloků přepíná na jiný program. Výzkumy totiž prokázaly, že reklama na diváky působí i zcela podvědomě.

Světelná reklama informuje

Trošku jinou úlohu má reklama světelná, která v první řadě upozorňuje a poutá pozornost, ať již chodců či motoristů. Na zákazníka tedy působí přímo v místě prodeje či sídle firmy. Především je ale díky kvalitnímu LED osvětlení dobře vidět, a to i v nočních hodinách. Z toho důvodu zákazníkům celkově usnadňuje orientaci. Obchodní dům označený velkou světelnou reklamou je zaregistrovatelný i z dálky několika kilometrů.

Obraťte se na profesionály

Výrobu světelné reklamy je samozřejmě na místě svěřit profesionálům. Světelnou reklamu na klíč, tedy přesně na míru vašim potřebám, vám vyhotoví například společnost PROST - orientační systémy s.r.o., v jejímž portfoliu najdete všechny kategorie světelné reklamy, tedy světelné i nesvětelné nápisy, loga a panely, ale i reklamní věže, pylony a orientační systémy. Specialisté společnosti jsou značně flexibilní a požadavkům zákazníků se snaží vyjít maximálně vstříc. Problémem tak není atypický tvar, barva a celkové provedení.

Zaměřeno na kvalitu

Hlavní předností produktů společnosti PROST ovšem je jejich kvalita. Při výrobě totiž používá odolné hliníkové a plastové komponenty v kombinaci s extrudovaným plexisklem, popřípadě vinylovou plachtou s vysokou gramáží. Samotná loga a nápisy se vytvářejí polepem translucentní fólií.

Buďte vidět!

Svítivost pak v panelu zajišťují kvalitní LED zářivky a moduly s extrémní svítivostí i životností. Takováto světelná reklama zkrátka na vaše služby bude upozorňovat hodně dlouhou dobu. Tak neváhejte! Víte, co se říká? Že kdo není na internetu, jakoby neexistoval. Vy byste však měli být vidět i v tom reálném světě, nejenom virtuálním!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.