Smart hodinky i fitness náramky jsou vhodné nejen pro sportovce

23.1.2022 | autor: Redakce PŽ

Je pravda, že nošení časomíry na ruce není od doby prosazení se mobilních telefonů na světových trzích tak trendy jako dříve, nicméně valná část obyvatel přesto nějaké ty hodinky má.

Ty však často nemusí fungovat pouze k určování času, ale mohou mít i jiné, mnohdy daleko zajímavější funkce.

Jsou opravdu chytré

Na rozdíl od klasiky jsou Smart hodinky skutečně chytré a daleko užitečnější. Obvykle se mohou pyšnit celou řadou zajímavých funkcí, z nichž mnohé dost možná ani nikdy nevyužijete, ovšem jiné vám mohou pomáhat denně.

Jednou z těch šikovnějších funkcí je i schopnost najít na ploše několika metrů čtverečních mobilní telefon. Stačí jen zmáčknout tlačítko a mobil začne zvonit. Podle toho ho snadno identifikujete, i když bude zahrabaný ve velké hromadě prádla.

Je samozřejmě nezbytné chytré hodinky dotykové s příslušným telefonem spárovat, jinak to fungovat nebude. Jedná se však o záležitost několika málo vteřin.

Měření tepu

S moderními Smart hodinkami je dobré i sportovat. Můžete si během fyzické aktivity měřit tepovou frekvenci a díky tomu snadno zjistit, kdy jste byli v aerobním pásmu a kdy mimo něj. Aerobní pásmo je důležité s ohledem na ubírání na váze. Když jste mimo, tuky během sportování příliš nelikvidujete.

Pokud by se vám zdálo, že hodinky jsou příliš drahé, můžete si zvolit levnější alternativu ve formě fit náramků. Ty bývají sice ochuzeny o několik funkcí, avšak na druhou stranu jsou mnohem levnější a ke sportování ideální.

Vypadají hezky

První modely pánských i dámských Smart hodinek měly jednu velkou vadu – šlo převážně o praktickou záležitost, ale po designové stránce se nejednalo o nic extra. Moderní verze však tímto druhem neduhů netrpí.

Disponují pěknou vnější slupkou, díky čemuž si je můžete vzít třeba i do vybrané společnosti. Hodně tomu napomáhá i bohatý výběr náhradních řemínků.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.