Stabilní internetové připojení po většině Prahy

24.8.2016 | autor: Redakce PŽ

Stabilní internetové připojení po většině Prahy

Už vás nebaví neustálé výpadky internetu? Zdá se vám, že platíte moc za připojení, které kolísá? Mnoho lidí v celé České republice si vybralo nevhodného poskytovatele internetu. Spousta z nich ani neví o tom, že existuje něco lepšího. Proto, pokud žijete v Praze, máme pro vás jeden tip.

Ne pro všechny firmy jste vzduch. Existují i takové, které se o vás starají, zvedají telefony, provozují nonstop podporu a v případě problémů jsou nápomocné. Přesně tuhle zákaznickou politiku vyznává pražská Airwaynet. Firma poskytuje plný zákaznický servis, takže kdykoliv se objeví problémy s internetem, můžete si být jistí, že se o to odborníci postarají. Příliš často se to však nestává, protože Airwaynet má stabilní pokrytí po 93,4 % území Prahy.

Tarify na míru

Airwaynet myslí na zákazníky všech typů. Ti, kteří využívají internet příležitostně, si vystačí s nejnižší variantou 4 Mb/s. Pro průměrné uživatele má připravenou variantu 10 Mb/s, nebo 20 Mb/s. Nároční zákazníci dostanou 30 Mb/s. Speciálních nabídek mohou využít firmy a živnostníci.

Internetem od Airwaynet je pokryta drtivá většina Prahy, ale je třeba brát v úvahu, že bezdrátový internet Praha může ovlivňovat také okolní zástavba a terén. Proto Airwaynet na přání vysílá do terénu vlastního technika, který proměří signál na dané adrese. Rozhodně by nepřipojili zákazníka v místě, kde zaznamenají špatný signál.

Změna poskytovatele bez starostí

Víte-li o tom, že platíte zbytečně moc za nestabilní internet, neváhejte a přejděte k Airwaynetu ihned. Pořizovací náklady jsou nulové, platíte pouze měsíční paušál. Jestliže bydlíte v rodinném domku, bude potřeba na střechu nainstalovat přijímací jednotku. Pokud bydlíte v panelovém domě, je možné, že už je jednotka nainstalována, protože internet od Airwaynetu využívají vaši sousedé. V takovém případě vás technik jen připojí kabelem, provede základní nastavení a vy začnete bez problémů surfovat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.