Stahování a nahrávání plně zdarma na xShare.cz

16.9.2016 | autor: Redakce PŽ

Ušetřete si čas i peníze díky chytré internetové službě. Úložiště xShare.cz nabízí pokročilé funkce bez nutnosti předplácení kreditů a placeného profilu. Vše je úplně zdarma. Nevěříte? Podívejte se, jak můžete tento server využít a odvažte se ho alespoň vyzkoušet.

V čem je xShare.cz jiný v porovnání s podobnými českými službami?

Jistě znáte podobné české služby, které nabízí úložiště, jako jsou Uloz.to, Sdilej.cz, Datoid.cz a podobné. Ty však mají jednu společnou věc. Pro nahrávání a stahování souborů bez rychlostního limitu je nutné mít placený účet. Naproti tomu na poměrně nové české internetové službě xShare.cz se stačí jenom registrovat. Opravdu nic neplatíte a jen díky registraci získáte výhodu neomezeného stahování i uploadování souborů. Navíc jsou zde další bezplatné možnosti, které na podobných stránkách nenajdete.

Přehrávání MP4 videa jen za registraci

Další výhodou je možnost přehrát si videa přímo v prohlížeči. Nemusíte nic stahovat a můžete si užít sledování Full HD videí, která jsou označená červenou barvou. Pro jejich spuštění a přehrání musíte být pouze registrovaní. Nic jiného nepotřebujete. To je výhoda oproti jiným webovým službám, které nabízí přehrávání za poplatek v podobě časového předplatného. Registrace je otázkou několika málo minut. Následné ovládání všech dostupných funkcí zvládne naprosto každý. Jednoduchý a přehledný vzhled je uživatelsky velmi přívětivý.

Žádné limity a omezení

Pokud máte internetové připojení o rychlosti 300 Mbit za sekundu, můžete takovou rychlostí stahovat i nahrávat. Na xShare.cz nejsou žádné nesmyslné limity, které by brzdily rychlost vaší práce. Jediným existujícím limitem je rychlost internetového připojení od vašeho poskytovatele. Registrujte se na xShare.cz úplně zdarma a vyzkoušejte jak rychle budete nahrávat i stahovat soubory nejrůznějších velikostí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.