Recenze a trailery k seriálům


    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_serial_list.inc on line 57

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_serial_list.inc on line 69

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_serial_list.inc on line 81

Scrubs

1.2.2010 | autor:

ScrubsNatočit dobrý sitcom, který bude diváky bavit od prvního dílu až po poslední, tomu se říká kumšt. Tvůrcům seriálu z nemocničního prostředí o partě začínajících doktorů, který se jmenuje Scrubs, se tento počin povedl do puntíku. Od roku 2001 baví Scrubs tisíce fanoušků televizního vysílání po celém světě.

Dobrý seriál se obvykle pozná hned od prvního dílu. Buď vás zaujme, nebo ne - na první dojem v tomto případě určitě dejte. Seriál Scrubs je důkazem, že se rozhodně nespletete. Hned v prvním díle si totiž uděláte základní představu, co čekat, a že to bude opravdu zábava.

O čem je seriál Scrubs

Mladý lékařský praktikant John „J. D." Dorian (Zach Braff) přichází se svým nejlepším přítelem a začínajícím chirurgem Christopherem Turkem (Donald Faison) do nemocnice Sacred Heart, která se na příštích osm let stane jejich druhým domovem. Setkávají se zde s ambiciózní a zmatenou praktikantkou Elliot Reid (Sarah Chalke), ochranitelskou sestřičkou Carlou Espinosou (Judy Reyes), cynickým a vůči všem lidem nesnášenlivým doktorem Perry Coxem (John C. McGinley), primářem Bobem Kelsem (Ken Jenkins), s Údržbářem (Neil Flynn), který dělá všem naschvály a mnoha dalšími.

S výjimkou pár epizod provádí poněkud zženštilý nevyléčitelný snílek a filantrop J. D. diváky každým z dvacetiminutových dílů, slyšíme jeho komentáře i jeho myšlenky, často také vidíme jeho fantazie a představy.

Scrubs - víc než jen komedie

A jak už to v každém takovém dobrém sitcomu bývá, ani zde kromě pořádné dávky humoru a originálních peripetií nechybí láska a často také poučení. Humor a tragédie se tu mohou kdykoli setkat a vy nikdy nevíte, kde skončí legrace a půjde do tuhého. V osmi základních sériích můžete sledovat vývoj postav i jejich cestu za kariérou a za štěstím, v deváté sérii, která zatím není ukončená, se pár základních věcí změní. Jaké, to ovšem nebudeme prozrazovat.

Pokud hledáte seriál, který vás bude bavit i dojímat a který může s přehledem konkurovat kultovním Přátelům, pak jste ve Scrubs narazili na to pravé.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.