Bubble shooter: Příjemná hra na odreagování

12.12.2022 | autor: Redakce PŽ

Bubble shooter: Příjemná hra na odreagování

Je moc hezké, když někdo odpočívá běháním, čtením knih nebo dalšími činnostmi, které obohacují život. Každý z nás má ale sem tam chuť nedělat nic užitečného a prostě se jen bavit. Takovou neškodnou zábavou jsou třeba i rychlé online hry. Nemusíte se nikam registrovat ani nic stahovat, prostě v prohlížeči otevřete stránku se hrami a vyberete si tu svou.

Online hry dostupné zdarma jsou zpravidla velmi jednoduché, zvládne je i dítě. Nemusíte se nic učit, ani zdlouhavě číst návod, zvykat si na složité ovládání. Bez přemýšlení si chvilku odpočinete od starostí běžných dní.

Bojujte proti stresu a za dobrou náladu

Hraní online her je přímo souvislé se snížením stresu. Bylo provedeno několik studií, z nichž vyplynulo, že hráči online karetních her mají nižší úroveň stresu. Hraní online her snižuje kortizol, jeden z hlavních stresových hormonů, až o 17 %. Občasným hraním her tedy bojujete proti vážným nemocem, protože stres jich způsobuje spoustu.

Zapomenout na vše, co se děje kolem vás, a ponořit se do hry, je poměrně přínosné. Zabavíte se, oddechnete si a zlepšíte si náladu, ať už byl váš den jakkoliv špatný. Aspoň na chvíli.

Jaké online hry vybírat?

Záleží na tom, na co máte zrovna chuť. Jednou můžete závodit autíčky na dráze, podruhé střílet na tanky protivníků a potřetí praskat bublinky. Třeba Bubble Shooter je zrovna docela chytlavou a jednoduchou hrou. Vaším úkolem je střílet barevné míčky správným směrem, abyste tvořili barevné skupiny, které pak mizí. Míčky se samozřejmě posouvají směrem dolů, a pokud se dostanou až na spodní hranu, prohráli jste.

Není v tom žádná velká věda, strategie ani nic pokročilého. Ale o tom většina snadno dostupných online her je. Máte si odpočinout, ne si zavařit mozek přemýšlením nad tím, co přesně dělat a jak si počínat, abyste zvítězili.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.