Dárek pro blízkého by měl být originální

31.12.2021 | autor: Redakce PŽ

Čím obdarovat blízkého? Tuto otázku si pokládáme hned několikrát do roka. Dárky kupujeme k Vánocům, narozeninám, svátkům, výročím a mnohdy i jen tak. To, když blízkému chceme za něco poděkovat. Za jeho pomoc a vstřícnost. Nebo jen za to, že tu pro nás zkrátka je.

Volba takového dárku ale může být pěkným oříškem. I přesto, že obchody a e-shopy překypují zbožím všeho druhu. Univerzálním dárkem jsou samozřejmě květiny a bonboniéra. Těmi rozhodně nic nezkazíte. Muže často potěší i láhev kvalitního alkoholu (nejedná-li se o alkoholika) a ženu parfém či šperk (pokud zase nepatří mezi ženy, které šperky nenosí).

Originální personalizované dárky

Zvláštní kategorií je tzv. personalizovaný dárek, tedy takový, na jehož tvorbě se můžete podílet. Třeba na něj nechat vytisknout fotografii, text, popřípadě nějaký design. Třeba si objednáte čokoládu se jménem obdarovaného. Nebo s jakýmkoliv jiným textem.

Pexesa, hrnky a kalendáře

Skvělým dárkem může být třeba rodinné pexeso s fotografiemi jednotlivých členů rodiny. Babičky a dědečkové pak milují hrnky s fotografiemi svých vnoučat. Stejně jako nástěnné kalendáře plné rodinných fotografií.

Fotografie na oděvech

Vámi zvolená fotografie ale může zdobit i tričko či mikinu obdarovaného. Nebo tričko plyšového medvídka. Kouzelná bývají takto ozdobená bodýčka pro miminka i křestní košilky. Stejně jako polštářky, ložní povlečení, tašky a deky. Fotografii je dnes možné vytisknout v podstatě na cokoliv. Některé firmy vám fotografii vytisknou i na šampaňské, skleničku, hodiny, kufr, ručník, klíčenku i svíčku. Nebo ji vloží do sněhové koule. Jde jen o to vybrat ten správný záběr.

Personalizovaná pivní sada

Zůstávat ale nemusíte jen u fotografií. Zvolit můžete nějaký vtipný nápis, větu, verš či jméno obdarovaného. To mu můžete nechat vyrýt na diář, vývrtku i kuchyňské prkénko. Originální ale může být i personalizovaná pivní sada či víno. Zkrátka popusťte uzdu své fantazii a něco originálního vymyslete. Určitě se svým dárkem budete slavit úspěchy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.