Online hry – nový trend mezi školáky

1.3.2013 | autor: Redakce PŽ

Online hry – nový trend mezi školáky

Jistě každý z Vás se někdy nudil během často únavných a nezáživných hodin ve škole a nevěděl jak se zabavit a přežít zbytek hodiny. Doba ale pokročila a dnešní školáci takové problémy většinou nemají. Ne proto, že by je začala výuka bavit, ale proto, že si našli nový trend a tím je hraní online her. Existuje spousty druhů online her. Přes logické, postřehové, akční až po hry pro dívky či klasické skákačky. Ovšem ještě více než druhů existuje počet webových stránek s online hrami. 

Kdo všechno hraje?

Každého jistě hned napadne, že hrání online her se týká v drtivé většině pouze jen kluků. Proto budete jistě velmi překvapeni, že tomu tak není. Dívky se v hraní online her klukům začínají vyrovnávat. Dokonce existují spousty webových stránek s online hrami určenými pouze pro dívky. Například na stránce www.hryprodivky-hry-zdarma.cz si dívky mohou vybrat z několika typů her. Jedním z nich jsou online hry na vaření. V budoucnu jistě každá z Vás bude chtít umět perfektně vařit, proč tedy nezačít trénovat již teď?

Pokud Vás nebaví vaření

Pokud jste mladá dívka, kterou nebaví vaření, tak nezoufejte! Online hry pro dívky existují opravdu ve velkém počtu. Pokud máte rádi Barbie, jistě naleznete zalíbení na stránce Barbie online hry, která je zaměřená na online hry s Barbie. Ano, opravdu existují online hry téměř se vším. Na stránce hry pro dívky máte na výběr z mixu online her pro dívky. Jste dívka a přesto najednou také začínáte přemýšlet o hraní online her? Upřímně se Vám ani nedivím.  V takovém nepřeberném množství online her je opravdu těžké si nenajít nějakou, která by Vás zabavila.

U jaké hry tráví školáci čas nejčastěji?

Nečekejte žádnou střílečku nebo sportovní hru. Dokonce to nejsou ani oblíbené oblíkačky pro dívky. Největší boom v této chvíli zažívá online hra s názvem Bubble shooter.  O co se jedná? Je to klasická hra, ve které musíte spojit nejméně tři stejně barevné kuličky. Nejedná se ani zdaleka o žádnou novinku, proč tedy tato hra tolik boduje? Vysvětlení je stejně jednoduché jako tato hra. Lidé jsou odjakživa soupeřiví. Na této hře je tedy zejména baví se navzájem předhánět ve skóre a zároveň je tato hra jak pro holky, tak i pro kluky. Kdo tedy bude nakonec nejlepší?

Co nás čeká v budoucnu?

Online hry zažívají velký pokrok, takže se dá čekat, že v budoucnu bude škála online her ještě větší.  Což už je těžko představitelné, neboť máme online hry téměř na vše. Nechme se tedy překvapit, s čím na nás vyrukují herní vývojáři budoucnosti. Máme se jistě na co těšit!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.