Víno jako životní vášeň

4.12.2019 | autor: Redakce PŽ

Víno jako životní vášeň

Alifea Wine je společnost, zabývající se distribucí a následným prodejem kvalitních vín z celého světa. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína dovážíme z takových významných vinařských velmocí, jako je Itálie, Francie, Rakousko, Německo, USA, Španělsko, Austrálie, Maďarsko, Chile, anebo Argentina. Vinaři se v současnosti stále častěji vracejí k šetrnému ošetřování vinic bez minimálního podílu chemických látek, což má ve finále za následek vynikající chuť vína. Při pěstováníkvalitního vína se převážně používají spreje organického původu a v neposlední řadě se pěstitelé snaží zachovávat správnou rovnováhu biotopu.

Nákup u nás se vyplatí

Každý náš zákazník má možnost nakoupit v našem e-shopu degustační sady vín za zvýhodněné ceny. Je to skvělá příležitost, jak si vychutnat chuť kvalitního vína mnoha značek. Pro pravé fajnšmekry pravidelně pořádáme degustace vín v Praze. I zde si můžete vyzkoušet, jaké víno se hodí právě k Vám a pod vedením zkušených sommeliérů a odborníků se naučíte rozlišovat výborné víno od vína ne zrovna kvalitní chuti. Tyto degustace vín jsou určeny nejen pro milovníky kvalitních vín, ale i pro úplné začátečníky, kteří chtějí být do světa kvalitních vín zasvěceni. Věříme, že si z naší pestré nabídky určitě vyberete.

Vínu věnujeme maximální péči

Snažíme se věnovat s maximální péčí o všechna námi nabízená vína. Tato projdou přísným degustačním výběrem, trvajícím zpravidla několik měsíců, mnohdy i roků. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína dovážíme v závislosti na počasí. Jestliže je moc velký mráz, či naopak příliš velké horko, dovoz vín odkládáme, anebo jej řešíme speciální přepravou. Naše vína jsou uchovávána ve speciálních klimatizovaných skladech s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Aby naši zákazníci měli lepší přehled o víně, co se týče poměru kvality a ceny, označili jsme jednotlivé druhy hvězdičkami pro snazší orientaci. Vychutnejte si tu lahodnou a jedinečnou chuť!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.