Vyhrajte ceny od Dolce Gusto se špičkovým vybavením značky LEITZ

22.12.2010 | autor: Redakce PŽ

Vyhrajte ceny od Dolce Gusto se špičkovým vybavením značky LEITZ K tomu, aby člověk dělal svou práci dobře, potřebuje dvě věci. Dobré vybavení a ještě lepší odměnu. My vám teď obojí přinášíme. Pořiďte si špičkové kancelářské vybavení Leitz a vyhrajte jednu z cen od NESCAFÉ Dolce Gusto.   

LEITZ patří mezi nejoblíbenější značky kancelářského vybavení v Evropě.  Vděčí za to své snaze inovovat své výrobky tak, aby sloužily co možná nejlépe. Díky mnoha vylepšením je vaše práce s výrobky LEITZ jednodušší, zabere vám méně času a bude vás více bavit.  

Po dobře vykonané práci má přijít lahodná odměna. Proto jsme pro vás připravili soutěž  „Když práce za to stojí". V té můžete vyhrát designový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo nebo některou z dalších cen od NESCAFÉ Dolce Gusto. Co musíte udělat, abyste ceny získali? Pořiďte si do kanceláře výrobky od LEITZ (seženete je u autorizovaných distributorů nebo v síti prodejen Makro) a nasbírejte body z nálepek. Tyto si zaznamenáváte ve svém účtu na internetu a potom si jednoduše vyberete cenu.

Z čeho pramení obliba výrobků LEITZ po celé Evropě. Jedná se o sérii nadstandartních produktů výrobce kancelářských potřeb Esselte. Je typická vysokou úrovní technického provedení, inovativními řešeními a nezvyklým designem. Pokud chcete svou kancelář nebo domácnost obohatit netradičními detaily, kancelářské potřeby LEITZ jsou tím nejlepším řešením.

Více informací o soutěži: „Když práce za to stojí"Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.