Nebojte se výrazných doplňků!

14.5.2013 | autor: Alexandra Tóthová

Nebojte se výrazných doplňků!

Jaro je již v plném proudu a s ním je tady plná řada doplňků na každodenní nošení, se kterými se můžete také stát královnou každého večírku. Letos se nemusíte bát výrazných náušnic ani drsných motivů. Zde Vám přinášíme pár nápadů:

Brože

Velký comeback slaví právě tyto připínací okrasy. Prohledejte prarodičům jejich šperkovnice a určitě naleznete výstavní kousky, které okamžitě osvěží každé jarní sáčko nebo kabátek. Pokud žádný takový poklad nenajdete, je na čase se pro něho vydat do ulic! Květy jsou každoroční klasikou, která nikdy neurazí. Pokud jste odvážnější a také vytrvalejší v hledání, určitě objevíte brož, která je přesně pro Vás. Dalším hitem jsou zvířecí motivy. Jste fanoušci medvídků, kočiček nebo ptáčků? Ukažte světu, jaké zvířátko máte v oblibě Vy a připněte si ho na oblíbený kus oblečení.

Náušnice

Čím výrazněji a drsněji vyzdobíte svá ouška, tím víc budete letošní sezónu In! Dlouhé náušnice sluší hlavně ženám s dlouhým a štíhlým krkem, které rády nosí stažené vlasy. Abyste nevypadaly přeplácaně, nekombinujte již s jinou výraznou bižuterií blízko obličeje. Ostnaté šperky jsou velmi originální a odvážné. Můžete zvolit drobné ostny ve formě pecek nebo masivní náušnice, ve kterých budete určitě za hvězdu každého večírku.

Šátky

Přestaly Vás už bavit nudné jednotvárné čelenky? Vyzkoušejte do vlasů zakomponovat šátek. Jednobarevný, nebo vzorovaný kousek látky dokáže oživit každý účes. Pro vytvoření romantického vzhledu si vlasy nadzvedněte a stáhněte do copu nebo drdolu. Nakonec si zavažte šátek kolem hlavy a účes je hotov! Pokud jste ovšem příznivkyní drsného vzhledu, vlasy nechte rozpuštěné a šátek uvažte do čela. U obou účesů si uzel můžete svázat vzadu, nebo použít trochu inspirace u hip hopových legend a nechat uzlík s konečky látky zasahovat do obličeje.Autor: Alexandra Tóthová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.