Rukavice pro páry

10.2.2010 | autor:

Rukavice pro páryPokud přemýšlíte o originálním dárku, kterým svou drahou polovičku překvapit - ať už jen tak, nebo třeba na Valentýna, určitě svou pozornost zaměřte na rukavice pro páry. Že nevíte, o co se jedná? V náledujících řádcích se dozvíte, jak rukavice pro páry vypadají a proč je používat.

Za ruce i v zimě

Zimní počasí nás často láká k romantickým procházkám. Není se čemu divit, zvlášť pokud je venku sníh, svítí sluníčko a celá krajina vypadá tak krásně a čistě, byl by to hřích sedět doma. Protože ale venku mrzne, málokomu se chce vodit za ruce. Držet se za ruce v rukavicích a necítit kůži toho druhého mnohdy zkrátka není tak úplně ono. Lidé jsou však vynalézaví a nyní si můžete vzájemný dotek dopřávat třeba i v mínus deseti. Na trhu se totiž objevila novinka - rukavice pro páry.

Rukavice pro páry - k čemu jsou?

Ačkoli někomu může tento „vynález" připadat poněkud směšný a nepotřebný, zamilované páry jej jistě velmi ocení. Rukavice pro páry sice nejsou zcela praktické, protože nemůžete kdykoli používat obě ruce, ale zato působí romanticky. Jak takové rukavice vypadají? V prvé řadě se nejedná o rukavice dvě, ale jednu. Pokud si ještě z ladovských fotografií či babiččiných vyprávění pamatujete, jak vypadá takový rukávník, vězte, že rukavice pro páry vypadá podobně, pouze se nejedná o předmět ve tvaru rourky. Rukavice pro páry má tvar půlměsíce (mohli bychom říci třeba i kapsičky), z každé strany jeden otvor pro ruce a dostatek místa, abyste se uvnitř mohli držet za ruku. Vybírat si samozřejmě můžete z více vzorů i materiálů. Navíc pokud jste manuálně zruční, není nic jednoduššího než si rukavici sami ušít či uplést zcela dle vašich představ.

Rukavice nejen pro zamilované páry

Kromě zajímavého způsobu, jak naplnit potřebu nerozlučných párů, lze rukavice pro páry uplatnit i jiným způsobem, například jste-li rodič a vedete za ruku své dítě. Nejenom, že máte své dítě pod kontrolou, ale ještě jdete s trendy!

Rukavice pro páry je tedy zajímavá novinka, kterou můžete pojmout jako recesi, stejně jako romantický prostředek, jak se držet za ruce i když venku mrzne, až praští. Hledáte-li navíc netradiční a originální dárek k Valentýnovi pro svého milého či milou, pak by vám rukavice pro páry mohly být vítanou inspirací.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.