Mgr. Hana Vovsová

Hana VovsováPochází z malého městečka na jihu - z Mikulova. Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci obor Speciální pedagogika. Většinu svého života se věnovala práci v oblasti vzdělávání. Společně s prvním manželem malířem Liborem Lípou vychovala dnes již dospělou dceru Barboru.

Po rozvodu věděla, že nechce žít sama, a proto se pomocí internetu seznámila se svým nynějším manželem Jiřím. V jejích postojích i při hledání partnera jí významně pomohlo studium praktické životní filosofie Principy života®.

Přestěhovala se do Brna, kde žije s manželem i s jeho dvěma dospělými dětmi. Kniha „Láska na první kliknutí aneb Jak hledat a najít partnera" je její prvotinou. Již dříve však publikovala své názory a pohledy v oblasti vzdělávání a lidských vztahů v tištěných médiích. /Např. Psychologie dnes (2007), vlastní pravidelná rubrika v Hlase Pálavy (Ne)maličkosti na každý den (2006)), článek v časopise Marianne12/2009 a další./

Uvažuje o další knize jejíž námět bude opět čerpat z vlastních zkušeností. A bude opět o vztazích a o životě.

www.jaknajitpartnera.cz

 

 

 

 


© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.