Aplikace Ven každý den pomáhá najít dětská hřiště

3.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Aplikace Ven každý den pomáhá najít dětská hřiště

Projekt Ven každý den zatím fungoval pouze na webu. Maminky, babičky, paní na hlídání a kdokoliv jiný si tam mohl najít dětské hřiště, prohlédnout si fotografie a ohodnotit ho, aby ostatní uživatelé věděli, zda se sem vyplatí chodit. Teď mají možnost tohle všechno dělat i z mobilního telefonu.

Projekt Ven každý den byl spuštěn s cílem přimět rodiče, aby s dětmi trávili více času venku. Jeho prioritou je sice mapa dětských hřišť po celé ČR, nicméně zveřejňuje také různé rady, co s potomky venku dělat, a tipy, jaké venkovní aktivity by je mohly zabavit.

Své hřiště si nově najdete v mobilní aplikaci

Není to dlouho, co byly veškeré funkce portálu VenKaždýDen.cz převedeny do mobilní aplikace. Nebo bychom měli říct spíš aplikací, jelikož existují tři – pro Android, iOS i Windows. Vyberou si tedy opravdu všichni, přičemž aplikace pro Windows funguje i na počítačích se systémem Windows 10.

Aplikace byla rovněž nominována v anketě společnosti Internet Info Mobilní aplikace roku 2017. Objevuje se tam v kategorii Novinka roku a hlasy jí můžete posílat až do 22. května. Nejdříve ji ale koukejte vyzkoušet. Máte-li menší děti, určitě se vám bude hodit, ať už máte nebo nemáte s Ven každý den nějaké zkušenosti.

Zapněte GPS a pátrejte v okolí

Projekt Ven každý den zveřejnil mapu ČR, na níž jsou zaznamenána různá dětská hřiště. Databázi pomáhají rozvíjet sami uživatelé, takže počet hřišť stabilně přibývá. Uživatelé jsou za to dokonce odměňováni, za nafocení jednoho hřiště dostanou dvacet korun.

Mobilní aplikace Ven každý den je schopná vám najít přímo hřiště v okolí, pokud zapnete GPS. Dále samozřejmě umožňuje hledat hřiště kdekoliv po celé ČR podle různých kritérií, zobrazovat všechny informace o nich, hodnotit je a komentovat. Vše je plně propojeno s webem. Však si to vyzkoušejte a uvidíte. Pro děti to bude určitě také daleko větší zábava, když budete hřiště hledat podle mobilní aplikace.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.