Hlídání dětí s pomocí agentury

29.9.2013 | autor: Marie Baxová

Hlídání dětí s pomocí agentury

Rádi by jste si s partnerem vyrazili večer ven, ale nemá vám kdo pohlídat děti? Babičky bydlí daleko, sousedka je nespolehlivá a kamarádky nemají čas? Snadná pomoc. Nebojte se oslovit speciální agentury na hlídání.

Nejenom Anglie je známá svými au pair na hlídání dětí, tyto služby se velmi rozšiřují i u nás. Speciální agentury nabízí spolehlivé hlídání dětí všech věkových kategorií a to nejen na večer.

Některé agentury nabízejí hlídání celostátně, takže je jedno v jakém koutě republiky bydlíte, a nabídnou vám na hlídání svoji nejbližší pečovatelku. Tyto pečovatelky jsou pozorně vybírány a školeny. Většinu z nich mají pedagogické nebo zdravotnické vzdělání. Podmínkou jejich práce je čistý trestný rejstřík a musejí být nekuřačky. Pečovatelky mají i základní kurzy první pomoci. Před započatým hlídáním si můžete domluvit i osobní schůzku s pečovatelkou.

Jaké možnosti agentury nabízejí

Hlídací agentury nabízejí hlídání jak jednorázově nebo i dlouhodobě a to nejen večer, ale i po celých 24 hodin. Pečovatelky mohou vyzvedávat děti ze školy a doprovázet je na kroužky, některé doučují cizí jazyky a učivo základní i střední školy. Hlídat děti mohou i na dovolené, v dětském koutku, o víkendech či o svátcích. Děti mohou hlídat i když jsou nemocné.

Náplní pečovatelky je pouze starost o vaše dítě, tudíž nemůžete očekávat že vám vyžehlí nebo nakoupí! Jsou ochotné a plně respektují vaše rodinné zvyklosti a rytmus zaběhlý doma. Pečovatelky mají zakázáno tělesně či jinak trestat děti.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Tom Neregistrovaný | 2014-03-06 14:24:43
Pavla Dražanová napsal/a:
Dobrý den. Mam zájem o práci Pečovatelka dětí od 3 do 15 let mam Rekvalifikaci ukončenou 17.06.2013 Mohu na hpp , vpp ,Brigáda nebo poloviční úvazek
No tak ty máš dost. Tobě bych děti určitě svěřil, když píšeš pod články na internetu do komentářů svůj zájem o práci, haha.
Hodnocení: 0
Vložil: Pavla Dražanová Neregistrovaný | 2014-01-14 08:50:20
Dobrý den. Mam zájem o práci Pečovatelka dětí od 3 do 15 let mam Rekvalifikaci ukončenou 17.06.2013 Mohu na hpp , vpp ,Brigáda nebo poloviční úvazek
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.