Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychle

17.3.2010 | autor:

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychle Vydělat si peníze snadno, rychle a (téměř) bez práce, to je sen snad každého člověka. Navíc mít tento příjem stabilně, nikoli jen jednorázově, to už je mnohokrát skutečně až za hranicemi naší představivosti. Stanete-li se partnery firmy WebSeller, která působí v oblasti internetových řešení, nových technologií a služeb, nemusí zůstat jen u zbožných přání. Nevěříte? Čtěte dál.
 

Firma WebSeller působí na trhu již více než deset let a za tu dobu se podílela na vývoji a realizaci řady firemních prezentací, internetových obchodů, portálů a internetových služeb. Nyní se na dalších projektech můžete podílet i vy!


Staňte se partnerem firmy WebSeller

Stačí se zaregistrovat na těchto stránkách a uzavřít jedno ze tří druhů partnerství. Výhod se dočkáte maximálních: Doporučte firmu WebSeller svým známým či někomu, kdo hledá služby, které nabízíme, a máte nárok na 10-30% provizi (záleží na typu partnerství a výši zakázky). Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo si chce zřídit webové stránky, e-shop či katalog zboží, neváhejte se na nás obrátit a doporučit nás. Požadavky klientů mohou být i specifičtější, například na zřízení systému on-line rezervace, fotogalerií, produktových stránek, nebo třeba uspořádání odborného školení.

Peníze za doporučení

Komu je nabídka partnerství určena? Partnery se mohou stát jak fyzické osoby starší osmnácti let, tak právnické osoby zapsané v obchodním rejstříku. Typy partnerství jsou tři, od čehož se odvíjí také výše procent. Vždy však záleží na individuální domluvě.
 
Smluvní partner je právnická osoba, tedy firma, která svým vlastním klientům doporučí naše služby. Po uzavření dohody získává partner navíc k procentům také provizi za každé paušální období.

Partner referer může být kdokoli, kdo doporučí naši firmu svým přátelům, kolegům či zákazníkům, kteří například potřebují zřídit internetové stránky. Pokud bude smlouva uzavřena, partner opět získá provizi.
 
Partnerem affiliate se mohou stát majitelé internetových stránek, kteří na nich uveřejní zpětný odkaz na službu www.hotove-weby.cz. V případě, že se budoucí zákazník přes jejich stránky „prokliká" na tyto a do tří měsíců uzavře smlouvu na některou z nabízených služeb, má partner provizi v kapse.
 
Partnerství s firmou WebSeller je jednoduché a rozhodně se vyplatí. Stačí dát doporučení svým známým a peníze se můžou začít sypat! 


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.