Koučink pomáhá řešit problémy

13.5.2015 | autor: Redakce PŽ

V současné době je koučink novodobou manažerskou metodou, která může být nápomocná takřka komukoliv. Ať už jste ředitelem velké firmy, manažerem střední úrovně či nezaměstnaným, vždy se mohou objevit zdánlivě neřešitelné problémy. Také se před vás ne jednou postaví důležitá životní rozhodnutí, nebo vám může připadat, že jdete v osobním i profesním životě špatnou cestou. V takových případech je osobní kouč ideálním řešením. Pomůže vám nahlížet na záležitosti z jiného pohledu a přijít na řešení, jež vás nejspíš doposud ani nenapadla.

Důležitá je spolupráce tandemu kouč - klient

Koučováním se můžete naučit, jaký mít přístup ke komplikovaným potížím s kolegou, zda nezaložit vlastní firmu, jak se stavět k problémům v partnerství či jakou koupit kabelku. Koučink se zaměřuje na závažná témata i banality. Nicméně v každém případě je zde důležité úsilí obou stran.

Koučink je efektivní pouze do té míry, do jaké spolupracuje kouč s klientem a naopak. Ať už zažijete výhru či prohru, vždy se dělíte s koučem půl na půl. Nestačí pouze jedna hodina terapie, je nezbytné podstoupit několik sezení. S profesionálním přístupem přichází osobní kouč Ostrava, jehož cílem je dojít k jádru problémů, jež vás trápí.

Kouč nedává konkrétní rady

V Ostravě na půdě koučinku působí paní Alena Bartoníková, která se může stát vaším partnerem. Bude vás podporovat v práci i v osobním životě. Osobní kouč nemá za úkol vyřešit vaše problémy a poskytovat vám konkrétní rady. Cílem koučinku je přimět vás na základě hlubokého rozhovoru uvažovat o životě a o tom, co chcete. Poznáte sebe sami a stanovíte si osobní i profesní cíle, které vás budou hnát dopředu. Jestliže hledáte koučink Ostrava, můžete se obrátit na sympatickou paní Bartoníkovou, do které můžete vložit veškerou svou důvěru.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.