5 tipů na nezapomenutelné dárky

25.7.2018 | autor: Redakce PŽ

Co darovat k narozeninám, svátku, výročí, Vánocům či jiné příležitosti někomu, kdo už zdánlivě všechno má? Čím potěšit člověka, který už od vás v uplynulých letech dostal snad vše? Poradíme vám pár dárků, jimiž dost možná zabodujete natolik, že na ně dotyčný do smrti nezapomene.

Pokud nemáte tušení, co své mamince, tátovi, sourozenci, kamarádce či příteli pořídit, dost možná je na čase oprostit se od klasických fyzických darů. Místo toho prostě darujte něco nehmatatelného. Ptáte se, o co by mělo jít? No přece o zážitky! Nene, zadržte. Seskok padákem nebo let balonem jsou sice takovou profláklou klasikou, ovšem vy můžete zvolit něco úplně jiného. Zážitek nemusí být jen adrenalinový. Takže jdeme na to!

1. Tandemový seskok

Tuto klasiku si nemůžeme odpustit. Tandemový seskok padákem sice pomalu přestává být originální, na druhou stranu jím zaujmete každého milovníka sportů a adrenalinu. Trocha strachu přitom rozhodně neuškodí, je přirozený. I ten největší vyděšenec je ale nakonec tak spokojený, že mnohdy neskáče naposledy. Pracovníci center, kde se skáče, by vám o tom mohli vyprávět. Ten pocit při volném pádu je totiž naprosto nezapomenutelný.

2. Škola smyku

Jízda v luxusním voze je už docela obyčejná. Chystáte-li se vybrat dárek pro milovníka aut, dopřejte mu školu smyku. Za prvé mu pomůže do jeho řidičského života a za druhé si pod dohledem zkušeného člověka vyzkouší, jaké to je mít v životě na mále a být jen pomyslný kousek od dopravní nehody.

3. Pivní lázně

Pivo není jen pro muže. Užít si ho dokážou i ženy, a ve vaně obzvlášť. Navíc je potřeba zdůraznit, že lázně nejsou jen o koupání. Zájemce tu čekají masáže, relaxace a samozřejmě dostatečná ochutnávka piva. Takový hezký den nebo víkend ozdraví pleť, vlasy a především ducha. Mimochodem lázeňské procedury nejen v pivních lázních jsou vhodným zážitkem i pro dvojice.

4. Kurz kávy

Poukazem do restaurace či zážitkovým menu v luxusním hotelu neurazíte nikoho. Ale co kdybyste zašli ještě dál a umožnili svým blízkým naučit se vařit něco netradičního, připravovat koktejly či kávu? Pro milovníka tohoto kofeinového nápoje jde o naprosto originální dárek, kterým určitě uděláte radost.

5. Popelářství na zkoušku

Na závěr tu máme jeden lehce šílený dárek, díky němuž si vy i obdarovaný užijete neskutečnou legraci. Máte kolem sebe někoho, kdo se jako dítě chtěl stát popelářem a jezdit na zadním stupátku? Žádný problém. Na šichtu nastoupí v 10:00, dostane úvodní školení, nafasuje rukavice, vestu a sveze si popelnice z cca 20 domů.

Jak vidíte, výběr zážitků je doopravdy bohatý, takže se stačí jen zamyslet, co by mohlo bavit toho, koho se chystáte obdarovat. Zkuste se poohlédnout například na Esennce.cz, což je pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky. Na trhu je již 11 let, stále rozšiřuje nabídku, a navíc se pyšní krásným balením s osobním věnováním. Dárkem od nich prostě uděláte radost.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.