Letní dovolená bez lupénky

22.6.2015 | autor: Redakce PŽ

Letní dovolená bez lupénky

Léto je tady a s ním i sezóna sukní a krátkých rukávů. Pro mnoho z nás chvíle, které se po dlouhých chladných měsících nemůžeme dočkat. Neplatí to ale pro pacienty s lupénkou, kteří svou kůži skrývají dlouhými rukávy. S přípravky Dr. Michaels však pacientům svítá naděje. Přírodní preparáty, které byly testovány v předních českých nemocnicích, dosahují až 82 % účinnosti a neobsahují steroidy. Pacienti s lupénkou si mohou léto a dovolenou užít naplno.

 

Lupénka, odborně nazvaná psoriáza, trápí v České republice až půl milionů lidí. Řadí se tak k nejčastějším kožním onemocněním. Její přesná příčina není dosud známá, uvádí se však, že jí ovlivňuje mnoho faktorů. Nemoc má různá stádia a příznaky se u každého pacienta mohou lišit, mezi hlavní patří svědění, puchýře, červenání a vznik bílých šupin. U některých pacientů se přidávají problémy s klouby či deprese.

Horké letní dny představují pro pacienty s lupénkou nepříjemné období, neboť postiženou pokožku skrývají pod vrstvami oblečení. Pacientům je nabízena celá řada preparátů, které se snaží postižená místa eliminovat a stav pokožky zlepšit. Bohužel však jen některé z nich jsou skutečně účinné a bezpečné při dlouhodobém užívání. Australský lékařský vědec a biochemik Dr. Michael Tirant se možnostmi léčby lupénky zabývá již několik let. Výzkumy prokazují, že účinnost přípravků Dr. Michaels dosahuje až 82 %. Přírodní produkty byly testovány v několika významných českých nemocnicích, včetně Motola, fakultní nemocnice Bulovka, Vojenské nemocnice, či nemocnic v Plzni a Hradci Králové.

Pozitivní ohlas mají přípravky Dr. Michaels i od samotných dermatologů. Výbornou zkušenost s těmito preparáty má například Prof. Jana Hercogová, MUDr. Štěpánka Čapková či prof. František Novotný. Efektivními výsledky byli překvapeni stejně jako pacienti. „Potvrzuji dobrou zkušenost, zlepšení bylo velmi rychlé,“ uvádí pacientka Svatoslava Závodná, jež se tak připojuje ke všem ostatním, kterým přípravky Dr. Michaels pomohly. Základní sada přípravků se skládá z čistící masti, gelu a tělového oleje.

Distributor FRANKL Pharma, s.r.o. usiluje o to, aby tyto produkty byly pro pacienty v České republice hrazené. Podporu dosud vyslovil Jaromír Gajdáček, prezident Svazu zdravotních pojišťoven ČR (SZP ČR) a generální ředitel Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR). Na stránkách www.lupenka-lecba.cz/seznam-ucastniku/ mohou pacienti svým podpisem podpořit žádost o podporu pojišťovny.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: David Neregistrovaný | 2015-06-29 15:37:56
Petro, chápu tvoje obavy. Já používám Dr. Michaels už půl roku, a jsem rád, že jsem to zkusil. Lupénka je mnohem lepší. Držím ti palce, ať už se rozhodneš pro cokoli :-)
Hodnocení: 0
Vložil: Petra Neregistrovaný | 2015-06-23 12:39:38
Zdravím, máte někdo zkušenosti s těmito přípravky? Jestli to zase nejsou jen vyhozené peníze...
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.