Dopřejte si luxus v podobě olivového mýdla

24.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Dopřejte si luxus v podobě olivového mýdla

Výčet předností olivového oleje a jeho přínosů pro zdraví je pěkně dlouhý. Vždyť se mu také říká tekutý zázrak. Odborníci se shodují v tom, že se jedná o jednu z nejzdravějších surovin na světě.

Olivový olej obsahuje vysoké množství vitamínu E a mono-nenasycených mastných kyselin a jako takový je vhodný nejen pro přímou konzumaci, své místo ale má i v léčitelství, farmacii a v neposlední řadě v kosmetickém průmyslu jako například v mýdlech.

Řecké mýdlo na českém trhu

Možná jste si ze své dovolené přivezli olivové mýdlo a po jeho spotřebování jste si posteskli, že je škoda, že si nemůžete pořídit další. Teď už můžete. Původní řecký produkt je už k mání i na českém trhu.

Když mýdlo léčí

Přírodní řecká olivová mýdla jsou vyrobená pouze zmýdelněním olivového oleje a jako taková jsou velmi šetrná, jak k vaší pokožce, tak k životnímu prostředí. Veškeré jeho složky jsou totiž stoprocentně biologicky rozložitelné. Jisti si také můžete být tím, že olivový olej, ze kterého jsou vyrobena, neprochází žádnou chemickou úpravou. Pokud hledáte skutečné přírodní mýdlo, řecké olivové bude tou správnou volbou.

Eukalyptus, levandule a jasmín

Mýdla, která vám nabízíme, jsou navíc obohacena o další bylinky. Olivové mýdlo s eukalyptem a levandulí nejenom krásně voní, ale i léčí. Eukalyptus zmirňuje podráždění kůže a levandule zase působí antisepticky. Velmi příjemné je i olivové mýdlo s jasmínem obohacené o avokádový olej. Ten je zase bohatý na vitamíny A, D a E, které uklidňují popraskanou kůži a změkčují kožní tkáň. Vyzkoušet můžete i olivové mýdlo s rozmarýnem, který zase napomáhá cirkulaci krve, zmírňuje otoky a blahodárně působí i na vlasy.

Předností olivových mýdel je opravdu nespočet. Přidruženou bylinku volte podle konkrétního problému, který vás trápí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.