Ekologické papírové krabice v podání Centrum-krabice.cz

25.5.2015 | autor: Redakce PŽ

Ekologické papírové krabice v podání Centrum-krabice.cz

Při odesílání balíku byste měli dbát nejen na kvalitu služeb přepravní společnosti, ale také na vhodný obalový materiál. Aby byl balík doručen z místa na místo bez poškození, měli byste ho správně zabalit. Pro některé předměty se nedá použít bublinková obálka, zejména jedná-li se o věci větší a náchylnější k poškození. V takovém případě byste měli sáhnout po papírové krabici, jejíž velikost by měla korespondovat s velikostí zasílaného zboží.

Na tuzemském trhu působí od roku 2004 ryze česká společnost orientující se na prodej papírových krabic, archivačních boxů, kartonových proložek a dalších papírových výrobků. Provozuje internetový obchod Centrum-krabice.cz, který se pyšní bohatým produktovým portfoliem. Vedle prodeje a distribuce se zabývá také produkcí kartonážních prostředků, a proto v roce 2009 firma zakoupila moderní kartonážní linku. Papírové krabice jsou vyrobeny nejnovějšími technologiemi.

Pakliže chcete používat papírové krabice k firemním účelům, nabízí vám tento internetový obchod také jednobarevný potisk krabic. Můžete si tak na krabice nechat vytisknout firemní logo či jiný reklamní text.

Recyklované papírové krabice

Jakožto prodejce obalových materiálů se společnost zaměřuje také na recyklaci. Papírové krabice jsou recyklovatelné, a tím šetrné k životnímu prostředí. Recyklované papírové krabice rozhodně neztrácí na své kvalitě a pevnosti. Papírové krabice mají široké uplatnění. Používají se k zabalení zboží a jeho zaslání konečnému zákazníkovi, jsou vhodné při stěhování a také při archivaci.

Centrum-krabice.cz vás potěší nejen pestrou nabídkou papírových prostředků, ale také příjemnými cenami, jež neudělají díru do rozpočtu vaší firmy. Vždy se vám u tohoto výrobce dostane vysoká kvalita za minimální investici.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.