Eliminujte řídnutí vlasů – jak na to?

12.12.2017 | autor: Redakce PŽ

Máte problém s tím, že vám na hřebenu každé ráno zůstává chomáč vlasů? A že když se podíváte do zrcadla, už nemáte vlasů tolik, jako tomu bylo v minulosti? V takovém případě je vhodné vědět, jak řídnutí vlasů eliminovat. Společně se podíváme na několik osvědčených postupů, které pomohou i vám.

Zaměřte se na zastavení padání

Toto je první a je to pochopitelně také zcela nezbytný krok, který bude nutné udělat. Vlasy řídnou jednoduše proto, že vám padají. Když se podíváme na metody, jak zastavit padání vlasů, je dobré si uvědomit, s čím tento stav může primárně souviset. A na základě toho zvolit onen správný postup – pokud je tedy reálný. A co patří mezi hlavní příčiny? Je to rozhodně:

·         Dědičnost

·         Stres

·         Prostředí

Podpořte růst vlasů

Druhá cesta, jak eliminovat řídnutí je ta, že se zaměříte na stávající vlasy a podpoříte jejich růst. Je třeba vědět, že všechny nerostou stejně. Každý vlas má svůj jedinečný cyklus. A vaším úkolem je ho zrychlit. Podpora růstu vlasůmůže být realizována různými cestami. Pokud je ta, kterou doporučíme, tak je spojena hlavně s řadou přípravků, které se aplikují do pokožky hlavy. Zde dokážou vlasy jak vyživovat, tak hlavně celou oblast stimulují. To vede k tomu, že vlasy rostou lépe a váš účes je o poznání hustější.

Nezapomínejte na výživu

Dobře vypadá účes, který je zdravý a jeho vlasy jsou silné a na první pohled dobře vyživené. I proto je i toto cesta, kterou byste se měli vydat. Jak na to? První krok je spojený s vaší stravou, která by měla být bohatá na vitamíny a minerály. Pokud hledáte jednodušší řešení, existuje. Je spojeno s tím, že začnete využívat specielní vitamíny na vlasy. Stačí jenom jedna jediná tableta denně a následně dojde k tomu, že budou vyživené a že budou také vzhledově dokonalé. Osvědčená volba, kdo jim chce dát to nejlepší, a to co nejjednodušeji.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.