Finská sauna vám může zachránit život

28.5.2018 | autor: Redakce PŽ

Finská sauna vám může zachránit život

Že našemu nadpisu nevěříte? Věřte. Finští vědci sledovali téměř 21 let skupinu více než 2 000 mužů ve věku od 42 do 60 let. Pány rozdělili do tří skupin, podle toho, jak často chodí do finské sauny:

  1. Skupina: 1x týdně
  2. Skupina: 2 – 3x týdně
  3. Skupina: 4 – 7x týdně

Výsledek vědce překvapil. Konce pokusu se dožilo nejvíce mužů z poslední skupiny, naopak v první skupině bylo největší procento úmrtnosti na kardiovaskulární choroby. Saunování tedy prokazatelně snižuje pravděpodobnost onemocnění srdce. A prodlužuje věk.

Bojujte ve své vlastní sauně!

Ve veřejných saunách je pravidelné saunování téměř nereálné. Na vstupném zaplatíte hromadu peněz a navíc nebudete mít žádné soukromí, nehledě na čistotu a luxus.

Pro pořízení sauny na míru vám stačí málo: prostor o velikosti alespoň 1x1 m a elektrická zásuvka. Domácí saunu tak můžete mít i v panelákovém bytě.

Pokud máte zahradu, bude se v ní vyjímat venkovní sauna – a jste-li vlastníkem koupacího jezírka nebo bazénu, rázem budete mít vlastní domácí wellness.

Sauna na míru

My ve Wellness Vision navrhujeme a vyrábíme sauny na míru více než patnáct let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, takže u nás se nemusíte o výsledek obávat.

Finská sauna je srdcem každého wellness – nezáleží na tom, zda u vás doma nebo ve velkém hotelu. Každé sauně se věnujeme s maximální péčí a postaráme se o ni i po skončení záruční doby. A tu vám, mimochodem, prodloužíme klidně i na deset let.

Venkovní sauna je návratem k přírodě. Saunování za zvuků kapek deště, při západu slunce je neopakovatelným zážitkem pro každého.

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s realizací vašeho snu o sauně na míru. Pošlete nám zprávu nebo se přijeďte nezávazně podívat do našeho saunového Showroomu v Praze Uhříněvsi, kde vám představíme několik saun a stupňů výbavy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.